KĀ ATRAST LABĀKO REDZES KOREKCIJAS LĪDZEKLI?

Redzes korekcijas līdzekļus cilvēki izmanto ikdienā. Ir vairāki veidi, kā uzlabot savu redzi – brilles, acu lāzeroperācija un arī kontaktlēcas. Arī specifiskāku redzes problēmu koriģēšanai, mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas, kas noteikti daudziem atvieglos ikdienas gaitas. Par laimi, mūsdienās iespējams izvēlēties sev piemērotāko redzes korekcijas līdzekli ka bērniem tā pieaugušajiem. Iesakām izmantot iespēju kontaktlēcu iegādei internetā, jo piedāvājums ir daudz plašāks un cenas zemākas(vislabākā izvēle šeit – brilles darbam ar datoru). Pirms tam ieteicams pārbaudīt redzi, lai noskaidrotu, kāda stipruma lēcas ir nepieciešamas.

IZMANTO KONTAKTLĒCAS IMIDŽA MAIŅAI

Optikas preču veikali ir pieejami internetā ar plašu preču klāstu. Visbiežāk kontaktlēcas izvēlas, pamatojoties uz dzīvesveidu un redzes īpatnībām. Arī pašas kontaktlēcas tiek iedalītas pēc tā, kā tās ir paredzēts valkāt un pēc tā, kādā redzes problēmām tās ir paredzētas. Pastāv vienas dienas kontaktlēcas, divu dienu, mēneša, trīs mēnešu un pat pusgadu valkājamas kontaktlēcas. Kontaktlēcas ir ērts risinājums gan tiem, kuriem ir tuvredzība, gan tālredzība un astigmātisms. Lēcas ir iecienītas arī to cilvēku vidū, kuriem nav nekādu redzes problēmu, bet ir vēlme pilnveidot savu koptēlu, piemēram, izvēloties lēcas kas maina acu krāsu un ir ar zīmējumiem.

VAI VAR PASŪTĪT SPECIFISKAS KONTAKTLĒCAS?

Optikas preču cena vienmēr ir spēlējusi lielu lomu tajā, kādus redzes korekcijas līdzekļus izvēlamies. Kontaktlēcu cena vispievilcīgākā ir tieši akciju laikā, kā jau jebkurām precēm. Piemēram, vienas dienas kontaktlēcu cena būs vidēji 25 eiro, un iepakojumā ir 30 lēcas, katrai dienai savas. Savukārt divu nedēļu kontaktlēcas izmaksā līdz divdesmit eiro un iepakojumā ir vairākas lēcas, kuras lietojamas pa dienu, bet nav paredzētas lietošanai 24 stundas diennaktī. Par to, kā izvēlēties piemērotākās lēcas gan redzes korekcijai, gan lietošanas paradumiem, palīdzēs izvēlēties optikas salona konsultanti. Iespējams iegādāties arī toriskās lēcas, kas jālieto speciālā režīmā. Tas ir spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms iegādāšanās nepieciešams konsultēties ar savu acu ārstu un optometristu. Savukārt multifokālās lēcas ir paredzētas lietošanai tiem, kuriem ir tuvredzība vai tālredzība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.