LABAS KVALITĀTES KOKMATERIĀLI PIRCĒJIEM LATVIJĀ UN EIROPĀ

Kokmateriāli vienmēr ir bijuši viena no Latvijas TOP precēm dažādās nozarēs. Viens no populārākajiem koksnes veidiem, ko iepērk kokrūpniecības uzņēmumi ir apaļkoki, kuriem ir plašs pielietojums. Tā ir vadošā eksporta prece Latvijā jau daudzus gadus un šo vērtību ciena ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī ārvalstīs. Uzņēmumi, kuri nodarbojas ar šāda veida pakalpojuma piedāvāšanu, parasti nodrošina arī transporta pakalpojumus un nepieciešamās dokumentācijas kārtošanu(spied te – koka sijas). Visi pakalpojuma izpildes posmi tiek veikti ar lielu rūpību un atbildību.

KĀDAM NOLŪKAM TIEK VEIDOTA PAPĪRMALKA?

Papīra ražošanai tiek izmantota celuloze, kas tiek iegūta no papīrmalkas. Papīrmalka ir kokmateriāla veids, ar nedaudz zemākām kvalitātes prasībām, kas ir izmantojams tik pat pilnvērtīgi kā apaļkoki vai citi kokmateriālu veidi. Kā papīrmalku parasti izmanto skuju un atsevišķus lapu kokus, īpaši galotņu daļas vai tos posmus, kuri nav izmantojami zāģbaļķiem vai finierklučiem. Priedes, bērzi, apses un egles ir populārākie papīrmalkas ieguves koki. Papīrmalka, visbiežāk, tiek pārdota garumā, aptuveni, trīs metri un diametrā līdz pat 60 centimetriem. Papīrmalkas cenas ir dažādas un par labāko piedāvājumu vislabāk ir interesēties tieši pie kokrūpniecības uzņēmuma. Apkārt veidojas ar vien vairāk uzņēmumu, kuri savā pieeja izmanto ilgtspējību un rūpes par apkārt notiekošo, tādējādi ievērojot zināmu taktiku jebkurā posmā – sākot ar pašiem mežiem un kokmateriālu ražošanu un beidzot ar sabiedrību kopumā.

KUR INTERESĒTIES PAR DAŽĀDU KOKMATERIĀLU PĀRDOŠANU?

Kokrūpniecības uzņēmumu filiāles ir pieejamas visā Latvijā, galvenokārt, reģionāli. par darījumiem ar kokmateriāliem, nepieciešams sazināties ar reģionam piesaistītu filiāli, lai vienotos par detaļām. Zem kokrūpniecības uzņēmuma jēdziena slēpjas plašs pakalpojumu klāsts, ne tikai koksnes iepirkšana un eksportēšana, bet arī enerģētiskās koksnes pārstrāde un pat paneļu māju ražošana, montāža un uzstādīšana. Ražošanai tiek izmantotas modernākās tehnoloģijas un metodes, kas nodrošina mūsdienām atbilstošu gala rezultātu, ko novērtē ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un citur pasaulē, jo kokmateriāli tiek eksportēti uz 27 valstīm. Ja uzņēmums vēlas būt konkurētspējīgs tirgū, tad atbildīga pieeja biznesa procesiem un tehniskajiem risinājumiem ir obligāta nepieciešamība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.