KĀDS IR POPULĀRĀKAIS DZĒRIENS PASAULĒ?

Ar tasi karstas kafijas savu dienu sāk teju jebkurš pasaules iedzīvotājs. Par godu kafijai pat ir radīts speciāls bārmeņa veida amats – barista, kura pienākumos ietilpst viss, sākot ar dažādu recepšu izstrādi un beidzot ar klientu apkalpošanu. Kafija palīdz dienas gaitas uzsākt ar mundrumu un enerģiju. Grauzdēšanai izmanto četru veidu kafijas pupiņas, no kurām vispopulārākā ir Arabica, no kurām tālāk tiek gatavoti ne tikai dažādi siltie un aukstie dzērieni, bet arī liķieri un kokteiļi. Veidi kā gatavot kafiju ir ļoti dažādi, turklāt, katrs no tiem piedāvā atšķirīgas garšas nianses(izvēlies šeit – kafijas automātu noma). Latvijā izplatītākie kafijas gatavošanas veidi ir ļoti vienkārši – vai nu kafijas automātā, vai ar apliešanas metodi. Teju jebkurā mājsaimniecībā atradīsim kādu kafijas mīļotāju.

KAFIJAS AUTOMĀTU KLĀSTS VEIKALOS

Patlaban veikalu plaukti ir pilni ar dažādām kafijas pagatavošanas ierīcēm un aksesuāriem – sākot no franču presēm un turku kafijas biķerīšiem, līdz multifunkcionāliem kafijas automātiem. Lielākā daļa kafijas automātu izmanto kafijas pupiņas, kas tiek samaltas tieši pirms kafijas pagatavošanas. Ja esat dažādu kafijas dzērienu cienītājs un vēlaties tos baudīt arī mājās, iesakām iegādāties kafijas kapsulas un tam paredzētos automātus. Ja jūsu īpašumā ir espresso kafijas automāts, tad ērti ir iegādāties kafiju, kas jau safasēta speciālos spilventiņos.

KAFIJAS AUTOMĀTU SERVISS UN NOMA

Kafijas automāti ir kļuvuši par vienu no nepieciešamākajām lietām katrā virtuvē jebkurā mājoklī visā pasaulē. Ņemot vērā to, ka šāda veida iekārtas nav no tām lētākajām, to īpašnieki sagaida simtprocentīgu atdevi sava darba veikšanā, taču, jebkura tehnika mēdz pievilt, tādēļ kafijas automātu remonts un serviss tiek novērtēti reizēs, kad nepieciešams savest kārtībā no ierindas izgājušo ierīci. Banketu un saviesīgu pasākumu rīkotāji un ēdinātāji, novērtē kafijas automātu nomas pakalpojumu, kas ir ērts risinājums reizēs, kad jāapkalpo lielākas cilvēku grupas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.