PLASTMASAS LOGU TEHNOLOĢIJAS MŪSU MĀJĀS

Lai mājas vai dzīvokļa tehniskais stāvoklis būt teicams, liela loma ir pareizai logu montāžai. 21.gadsimta logu ražošanas tehnoloģijas noteikti ļoti atšķiras no tām, kādas tika izmantotas pirms plastmasas logu ēras. Ja pavēro populārākos materiālus no kuriem tiek izgatavoti logi, pirmās pozīcijas saglabā PVC un pēcāk alumīnijs un koks. Nemaz ne tik sen PVC logu izgatavošana un montāža bija īsta nozares inovācija. Šāda tipa logi tika uzstādīti divtūkstošo gadu sākumā skolās, ražotnēs un biroju ēkās, un pēcāk arī mājokļos. Ieskatoties un pavērojot apkārt esošo arhitektūru, ieraudzīsim, ka parastie, seno laiku logi ir kļuvuši par lielu retumu. Tā pat, noderīgs aksesuārs jaunajiem logiem, būs insektu tīkls, kas būs te īpaši novērtēts karstos vasaras vakaros, īpaši tajos mājokļos, kas atrodas ūdenstilpņu tuvumā.

PILNA SPEKTRA PLASTMASAS UN METĀLA DURVJU IZGATAVOŠANA UN MONTĀŽA

Logu montāžas uzņēmumi ir plaša profila speciālisti. Skaidrs, ka labiem logiem jābūt komplektā ar labām durvīm. Arī durvīm ir savas stila tendences 21.gadsimtā. Balkonus un lodžijas esam raduši redzēt ar PVC durvīm. Saprotams, ka šāda veida durvis var arī aizslēgt. metāla durvis tiek izmantotas vairāk kā dzīvokļu un māju parādes ieejai. Jāņem vērā, ka metāla durvis noteikti nāks komplektā ar drošu atslēgu.

PVC LOGU MONTĒŠANA UN APDARES VEIKŠANA PĒC DARBU BEIGĀM

Pēc logu montāžas noteikti ir nepieciešams veikt arī iekšējās un ārējās apdares darbus, lai neatkarīgi no gadalaika logi pildītu savu funkciju pilnībā, nerastos problēmas ar telpas apkurināšanu, vēdināšanu, liekām smakām un daudz ko citu. Ja logi tiek iemontēti nepareizi, aukstā laikā radīsies kondensāts, kas var novest pie pelējuma veidošanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.