Gribat uzzināt, kad ir Jāņi? Vai arī kādi Līgo pantiņi ir populāri – online sastopams viss!

Nāk klāt vasara un cilvēku mīļākās svinības Līgo un Jāņi. Atkal būs ugunskuru kurināšana kā arī dziesmu skandināšana. Pirms tam mums vajadzētu arī atcerēties, kas tieši ir Vasarsvētki, ticējumi, kas ar šiem svētkiem saistīti un apsveikt mīļās māmiņas dzimšanas dienā. Kaut gan, izvēloties internetā piemērotus vārdus, tiešām var pazust. Tādēļ labāk izvēlēties jau gatavu apsveikumu krājumu mājas lapu. Tādās lapās jau ir pieejami ne tikai apsveikumi Vasarsvētkos, taču arī Jāņu pantiņi un nerātni Līgo pantiņi. Te var droši teikt, ka šeit ir pantiņi jebkurai gaumei!

Lielisks sveiciens Jāņos – kāds būs tas īstais?

Tagad tiešām nevienu nepārsteigsi, bet visiem zināmie Līgo dzejoļi un tautasdziesmas jau ir apnikuši. Kā tad izbrīnīt šajos jautrajos svētkos? Eksistē dažādi nerātni Līgo pantiņi un vēl sirsnīgi apsveikumi Māmiņu dienā, taču tos visbiežāk internetā ne tik viegli atrast. Ieteikums ir ielūkoties tādā mājas lapā, kur būs parocīgs rīks, kurš palīdz atlasīt, piemēram, nerātni Līgo pantiņi vai kas ir Jāņi, tradīcijas, kas ar tiem saistīti. Viennozīmīgi tas būs kā parocīgi, gan arī vienkārši. Aizvien vairāk visi meklē, ko nedzirdētu un interesantu, šajā gadījumā varētu izcelties ar to, ka pastāsta, kas ir Vasarsvētki. Un šodien tas viss atrodas vienā vietā, kas tieši jau ir diezgan parocīgi mūsdienu cilvēkam.

Vasarsvētki vai arī Jāņi – kas būtu svarīgākais?

Brīdī, kad tiek meklēti Jāņu dienas pantiņi, nevajadzētu aizmirst par pašām tradīcijām un paražām. Ugunskura taisīšana un dziesmu skandināšana tomēr ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Dainu krātuves ir arī dzejoļu mājas lapās, kar tad var atrast priekš sevis atbilstošāko variantu. Interesanti, kad ir meklēti dažādi dzejoļi, tur arī iespējams noskaidrot arī tradīcijas saistībā ar šiem skaistiem svētkiem. Vasarsvētki, ticējumi par tiem šeit nav vienīgais, ko var sameklēt, arī ir paražas un neskaitāmi skaisti dzejoļi, kas iepriecinās jebkuru cilvēku. Tāpēc, kad būs meklēti Līgo apsveikumi, ir ieteicams izpētīt arī tradīcijas. Nenoliedzami tāda vietne, kurā ir sastopams viss, viennozīmīgi būs vislabākais izvēles variants!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.