OPTIKAS PREČU SALONS ONLINE

Cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar redzi, nereti ir vairākas iespējas, kādus redzes uzlabošanas līdzekļus izmantot ikdienā. Papildus brillēm un acu lāzeroperācijai, kas no redzes traucējumiem var atbrīvot uz visiem laikiem, taču ir salīdzinoši dārga, ir vēl kāda iespēja – lēcas. Mūsdienās nopērkamās kontaktlēcas mūsdienās pieejamas ne tikai ar salidzinoši nelieliem plusiem un mīnusiem redzes asumam, bet arī lielākām problēmām, piemēram, astigmātismam. Kontaktlēcas ir praktisks risinājums tiem, kuri vēlas aizmirst par savām redzes problēmām dienu no dienas un redzes uzlabošanas līdzekļus izmantot regulāri, taču bez riska pazaudēt, saplēst vai aizmirst. Lēcas mūsdienās iespējams pasūtīt arī e-veikalos, bez steigas, izvēloties sev piemērotākās, tiesa gan, pirms tam iesakām konsultēties ar acu ārstu un lai tiek veikta redzes pārbaude, lai noskaidrotu kāda stipruma kontaktlēcas būs atbilstošas un arī vajadzīgas.

KĀ IEDALĀS KONTAKTLĒCAS?

Lēcas tiešsaistē mūsdienās atrodamas ļoti daudz un dažādos optikas preču salonos. Jebkurā no tiem ir plašs piedāvājums un tiek piedāvāts iegādāties vairāku zīmolu un valkāšanas ilguma lēcas un citas optikas preces. Kontaktlēcas izšķir pēc to izmantošanas ilguma – 1 dienu lietojamas kontaktlēcas, 1 dienas, 30 dienas, 3 mēnešus un arī 6 mēnešus, kā arī iespējams iegādāt tādas lēcas, kurām ir iespējams pagarināt lietošanas laiku. Interesentiem ir iespējams iegādāties lēcas arī balstoties uz to redzi koriģējošām īpašībām, piemēram, multifokālās vai toriskās lēcas, kā arī lēcas, kas vairāk kalpo kā imidža sastāvdaļa, piemēram, lēcas ar zīmējumiem.

ACU KONTAKTLĒCU CENU ATŠĶIRĪBAS

Liela loma vienmēr ir bijusi arī kontaktlēcu cenām. Parasti kontaktlēcu cenas drastiski neatšķiras, taču zināma cenu atšķirība pastāv vienmēr. Piemēram, vienas dienu lēcu cena varētu šķist šokējoši liela, bet iepakojumā ir 30 lēcas un tās ir lietojamas katru dienu pa vienam pārim. Vienas dienas lēcu cena par iepakojumu pie populārākajiem optikas preču pārdevējiem būs vidēji 30 eur par iepakojumu. Divu nedēļu kontaktlēcas ir iespējams lietot pa dienu, taču uz nakti tās jāizņem. Iepakojumā ir vairākas lēcas un iepakojuma izmaksas ir ap 20 eiro. Ja nepieciešamas lēcas, kas paredzētas konkrētām redzes problēmām, tad var lietot gan tādas, kas paredzētas izmantošanai nepārtraukti diennaktī, gan tādas, kas guļot jāizņem Torisko lēcu cena ir apmēram ap 50 eiro, taču multifokālo lēcu cenas svārstās ap trīsdesmit eiro par iepakojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *