Kāda veida apsardzes tipi ir pieejami?

Kārdinājums iegūt vieglu naudu visu laiku bija piesaistījis noteiktu cilvēku kategoriju. Vēlme ātri kļūt bagātam kopā ar nevēlēšanos nopelnīt ar darbu un centību, tāda veida cilvēkus mudina uz likuma pārkāpšanu – ielaušanos cita īpašumā. Laikam ejot zādzību skaits tikai pieaug. Šis apstāklis liek citiem iedzīvotājiem piemeklēt atbildīgāku variantu mājokļa drošības nodrošināšanas procesā, īpaši jau tad, kad tiek skatīti dažnedāžādi drošības risinājumi. Kā arī mūsdienās parasti tā nebūs vienīgi signalizācijas uzstādīšana, ko tad satur tehniskā apsardze, un dažreiz arī fiziskā apsardze jau pie īpaši nozīmīgiem objektiem.

Uzzini vairāk – https://eurocash1.lv/pakalpojumi/seifu-noma/

Kādi tad drošības risinājumu veidi ir?

Gribat drošāk aizsargāt māju vai dzīvokli? To tiešām var nodrošināt šādi drošības risinājumi – īpašuma aizsardzība ar speciāli apmācītiem cilvēkiem un to sauc – fiziskā apsardze, tehniskās apsardzes izmantošana, dažādi inženiertehniskie varianti un vēl kombinētie drošības pasākumi. Ar ko tie atšķiras savā starpā varēs redzēt tālāk.
Īpašumu sargā īpaši sagatavoti dienesti un cilvēki – šī aizsardzības metode arī tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, pie tam to jau var īstenot divos veidos: pielietojot uzņēmumus, kas tad specializējas īpašumu aizsardzībā, vai nolīgstot atsevišķu sargu. Uzņēmumi, kas sneidz fiziskās apsardzes pakalpojumus, savu darbu īsteno profesionāli un arī efektīvi, šo uzņēmumu darbinieki tomēr ir speciāli apmācīti un, protams, viņiem būs vajadzīgie aizsardzības līdzekļi (ieroči, formas tērpi un aprīkojums. Šāda veida drošības organizēšanas process ir saprotams, tomēr diezgan izmaksu ziņā dārgs. Lētāks risinājums ir sargs, ko tad arī, piemēram, var nolīgt caur apsardzes firmām.
Savukārt, tehniskā apsardze ir tāda sardze, kurā ir pielietota signalizācijas uzstādīšana, kur signāls nokļūst uz apsardzes “pulti”. Galvenie instrumenti, lai aizsargāt objektu, ir speciāli signalizācijas sistēmas sensori. Šīs iekārtas parasti tiek uzstādītas pa aizsargājamās teritorijas perimetru un trauksmes gadījumā ziņo dienestam. Pie tam arī tādā variantā pastāv divi veidi, kur viens ir noslēgts līgums ar kompāniju, kurā speciāli norīkots darbinieks seko līdzi informācijai par stāvokli Jūsu majoklī. 2. rīcības variants būs, kad tieši signāls nonāk uz Jūsu telefonu ar signālu par situāciju.
Mitekļa apsardze pielietojot inženiertehniskos līdzekļus, kur tiek izmantoti dzelzs režģi, žalūzijas uz logiem, kā arī triecienizturīgs pārklājums. Dotais risinājums bez šaubām jau ir lētāks kā arī salīdzinoši drošs, taču uguns nelaimes situācijā varētu būt izveidots slazds pašam sev, bet protams, tas ne vienmēr arī aiztur laupītājus.
Pats pēdējais veids ir apvienotie jeb kombinētie drošības risinājumi, šajā gadījumā var būt apvienoti 2 vai jau vairāki drošības risinājumu varianti. Šajā gadījumā var būt tiešām drošiem tiešām par labu mitekļa aizsardzību.

Kurā vietā atrast labāko signalizācijas uzstādīšana
tehnisko apsardzi?

Biznesmeņi ar pieredzi, kuri jau sadarbojas ar dažādām apsardzes kompānijām, uzsver, kam jāvērš vērība, izvēloties šāda tipa uzņēmumu:
1) Pieredze. Nepastrīdami svarīgs moments, tā kā tieši pieredze atspoguļojas profesionālajā izaugsmē un pieredzējuši uzņēmumi darbības laikā daudz palielina iespējas un piedāvājumu.
2) Esošie Klienti. Kvalitatīvs apsardzes uzņēmums izceļas ar milzīgu klientu auditoriju, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Kompānijas personāls. Aizsargājot daudzus objektus vai personas, ir nepieciešams ne vien liels speciālistu skaits, bet arī izveidotas ātrās reaģēšanas komandas, kas tad būs gatavas izbraukt jau pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) “Pults” tehniskā apsardze. Šis jau ir viens no aspektiem, kurš atšķir stabilu apsardzes firmu. Drošības panelis ļauj uztvert trauksmes signālu pat tad, ja birojā vai dzīvoklī nav īpašnieku, un trauksme tiek iedarbināta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.