Tortes pēc pasūtījuma – prieks, kam nav nepieciešams kāds iemesls

Megapolisos arī agrāk bija populāri sūtīt ēdienu, nemaz nerunājot par tāda veida pakalpojumu piemēram, kā uzkodas banketam. Parasti visi biznesmeņi svētkus organizēja pie sevis villās vai arī viesu mājās, un tad galdu klāšana izbraukumā un uzkodas banketam tiek sūtītas pie pārbaudītiem cilvēkiem. Pie tam torte vai kūka npo vietējā veikala nekad nebija cieņā, tāpēc jau laiku atpakaļ bagāti cilvēki deva priekšroku tādai lietai kā tortes pēc pasūtījuma. Pateicoties tam, ka viss aug un pilnveidojas, parādījās dažādas konditorejas Rīgā un citās pilsētās Latvijā, kur nodrošina ne vienīgi iespēju pasūtīt torti, bet arī ir piedāvātā galda klāšana, kur klients vēlas. Un galdu klāšana cenas zņiā tiešām nav tik ļoti dārgs pasākums. Kā arī sameklējot sev konditoreju, Jums vairs nemaz nav jādomā, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri.

Pasūti šeit – http://www.francumaize.lv/

Tortes pēc pasūtījuma Rīgā vai arī citās Latvijas pilsētās, kā var atrast labāko?

Pirms tam, kā pasūtīt torti būtu jāpadomā, uz kādu tad pasākumu tā ir paredzēta, tā kā, protams, konditoreja Jums varēs sataisīt jebko. Taču jāielāgo, kad uz dzimšanas dienu nemaz nav vajadzīga torte kāzām vai arī otrādi. Patlaban tortes pēc pasūtījuma ir diezgan dažādas. Tās var būt ekonomiskas un pat ļoti dārgas. Labs variants ir opcija pasūtīt torti, kura izgatavota no kūciņām, šajā gadījumā nav jāgriež torte, pie tam šis variants varētu būt lētāks nekā sūtīt vienu lielu. Mēs visi zinām, ka konditorejas izstrādājumi un tortes var būt ar diezgan dažādiem pildījumiem un pamata sastāvdaļām. Vienkārš pildījums jau ir populārākā izvēle, laikā kad tiek sūtītas tortes pēc pasūtījuma Rīgā. Šinī gadījumā parasti biskvīts tiek mitrināts ar saldūdeni un likta klāt ogu vai augļu kārta. Tāds variants jau ir izdevīgākais. Bet kas to lai zin, varbūt izvēlēties ko interesantu un tad pasūtīt torti, pieņemsim, no burkāniem vai varbūt siera kūku ar maskarpone krēmu? Un protams nevar aizmirst par pašu noformējumu, jo tas arī ietekmē cenu, ko Jums piestādīs konditoreja.

Banketu ēdienkarte un citas lietas, kad tiek organizēti banketi

Tad, kad būs organizeti banketi, un būs uzieta konditoreja, kuras piedāvājumā jau ir galdu klāšana izbraukumā un ir iespēja pasūtīt torti, ir jau vēl pāris nianses, kam ir jāpievērš uzmanība. Viesu skaits, kas nozīmē to, ka kad tiks apreķināti un arī sastādīti izbraukuma banketi, ir jāvadās no jau pieņemtām ēdiena daudzuma normām. Svarīgi, tomēr, lai galda klāšana nebeigtos ar tukšiem galdiem, bet arī nebūtu pārāk daudz ēdiena. Aktuāli, lai izbraukuma banketi ir labi organizēti arī no personāla puses. Būtiski, lai banketu ēdienkarte atbilstu sezonai, vasarā iekļaujot vieglas uzkodas banketam, bet, piemēram, ziemā būtu sātīgas uzkodas. Tad, kad būs sastādīta banketu ēdienkarte, ir jau japārzin viesi, jo var būt veģetārieši, bērni un citi īpašie gadījumi. Bez šaubām, ievērojot visas nianses galdu klāšana cenas ziņā var būt lielāka, taču Jūsu pasākums būs pārdomāts un ideāls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *