Suši – ēdiens no Japānas, kas iekaroja Eiropu

Jebkurā pasaules valstī Japāņu suši pagatavošana jau ir savādāka un bieži vien ne īsti pareiza. Īsti sushi Japānā ir svētku ēdiens, pie tam salīdzinoši dārgs, ne tā kā pie mums – ikdienas gardums. Suši receptes ir uzticētas tiem pavāriem, kuri bija izgājuši 3 gadu apmācību, jo vien šādi meistari tiešām saprot, kā tiek gatavoti suši un rolli. Aizvien vairāk ir iespējama sushi piegāde tieši uz mājām, šis šodien ir pieejams var teikt jebkurā mūsu valsts pilsētā. Bet nevienā citā vietā nemaz nav tik liels kvantums, kā sushi Rīga. Jums jau ir iespēja izvēlēties starp ļoti daudziem un arī sameklēt vislabāko restorānu, kur var būt sūtīta suši piegāde.

Suši receptes un komplekti milzīgā daudzveidībā

Bez šaubām pilnīgi visas suši receptes iekļauj sevī rīsus, atšķirība starp tiem ir garšvielu, pildījuma un vēl kombināciju izvēlē. Suši, kas tiek saukti Nigirizushi, ir populārākie suši un rollu variants. Tas sastāv no iegarenas rīsu šķipsnas, ko saspiež tieši ar rokām, nedaudz wasabi uz plāna pildījuma, kas ir uz rīsiem. Gunkan-maki – doto suši gatavošana tiks veikta kuģa veidolā. Šeit tiek izmantoti ovālas formas rīsi, kas piespiesti plaukstām. Cilindriskie suši Makizushi tie gatavoti, izmantojot paklāju no bambusa, tā saukto Makishu. Parasti makizushi ir savītie nori, kas tiek pārklātas ar rīsiem un pildījumu, bet reizēm to var ietīt plāni izceptā omlete. SavukārtHosomaki suši Rīgā ir mazi, cilindriski suši, kuru biezums un platums visbiežāk būs apmēram 2 centimetri. Uramaki jau ir vidēja izmēra rullis ar dažādiem pildījumiem. Šie atšķiras no citiem, jo šo sushi receptes pieprasa tādu lietu, ka rīsi tiek izlikti ārpusē, bet nori – iekšpusē. Parādās arī ļoti dažādas suši receptes, Jums tikai jāatrod labākie suši Rīgā, jāizvēlas atbilstošākie un jāsūta sushi piegāde Rīga.

Kurā vietā paēst Rīgā gardākos suši?

Pastāv tik ļoti daudzas vietas, kurās var tikt pasūtīti sushi Rīga. Taču kā sameklēt to labāko vietu? Nav noliedzams, ka, sākumā jālasa rekomendācijas par konkrēto vietu. Iespējams ierakstīt meklēšanas logā, kur paēst Rīgā sātīgus sushi, Jums parādīsies daudzas ieteiktas vietas. Pirms tiek pasūtīta suši piegāde Rīgā, apskatiet speciālos piedāvājumus un vai ir kādas suši akcija. Parasti jauni restorāni taisa īpašus piedāvājumus, priekš tam, lai cilvēki pagaršo to suši receptes, pēc kā sūtīs vien šos suši Rīgā. Apskatiet Menu vai suši komplekti ir izdevīgāki, tā kā lielos restorānos tas tā ir. Un vēl iegaumējiet, pirms tiek veikta suši piegāde Rīgā, noskaidrojiet visu par izvēlēto kompāniju, jo bieži vien runa iet par jēlu zivi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.