Kā aizsargāt darbaspēku būvniecības periodā?

Stalažas ir un būs populārākais celtniecības darbu rīks, kas tad bija izmantots jau kopš seniem laikiem. Alumīnija torņi un stalažas parasti vajadzīgas āra darbiem: fasādes vai mūra darbiem, kas tiek realizēti līdz pat simts metru augstumā. Pašas konstrukcijas pamatā sastāv no tādām caurulēm, kas tad gareniski un šķērsām apvienotas kopā, un tās ir ar stabilu un stingru formu. Interesanta lieta, ka tieši sastatņu risinājumi tiek pielietoti ne tikai būvniecībā, taču arī kā darba platformas vai skatītāju tribīnes. Taču skaidrs, ka, pasūtot tāda veida pakalpojumu, kā sastatņu noma cena būs atkarīga no tā, cik sarežģītas konstrukcijas tiek izvēlētas. Protams, ka tieši patlaban alumīnija torņu noma vai arī sastatnes noma protams ir ļoti populārs pakalpojums, kā arī būtu ļoti parocīgi, kad šis pats uzņēmums, kas piedāvā nomu, piedāvā arī tādus pakalpojumus, kā stalažu montāža, pie tam ir nodrošināts stalažu transports. Turklāt šo firmu piedāvājumā ir viss nepieciešamais sastatņu aprīkojums, sākot ar tādu lietu kā sastatņu plēve un pat beidzot arī ar tādu mazu, bet nozīmīgu lietu, kas ir sastatņu piederumi.

Kāda tipa ir sastatnes un arī alumīnija torņi?

Visas stalažas pēc to lietošanas mērķa varētu dalīt transportējamās un tādās, kas tiks novietotas cieši klāt pie celtnes. Pārvietojamās stalažas ir sauktas par torņiem. Labākie būtu tieši alumīnija torņi, tā kā tie būs viegli kā pārvietojami, gan tos ātri var uzstādīt. Pie tam alumīnija torņu noma ir diezgan pieprasīts pakalpojuma veids. Brīdī, kad tiks īstenota sastatņu projektēšana ir jāsaprot, vai ir nepieciešamas modulārās vai fasādes stalažas. Sastatņu noma fasādēm jau ir nepieciešama, kad tiek strādāts pie objekta ārējām sienām. Vienkārša stalažu montāža, ievērojama stabilitāte, kā arī uzticamība ļauj tos lietot jebkuriem fasādes darbiem. Turpretim modulāro stalažu noma būs vajadzīga, kad nepieciešams realizēt darbus pie objektiem ar nestandarta formām, iekšdarbiem lielā augstumā, piemēram, kādai ēkas daļai uc. Arī dažādi sastatņu piederumi, piemēram, kā enkuri stiprinājumam, vajadzīgi katram projektam speciāli piemērojami.

Sastatņu noma – kā var uziet profesionālāko pakalpojuma sniedzēju?

Sastatnes noma ir specifisks pakalpojuma veids kā arī nav tik daudz kompāniju, kuru pakalpojumu klāstā pastāv tāda veida piedāvājums. Tomēr ir dažas lietas, kurām būtu jāpievērš vērība pirms izvēlaties firmu, kurā var tikt pasūtīta sastatņu noma vai arī alumīnija torņu noma. Mūsdienās būs būtiska atbilstība Eiropas noteiktiem standartiem, tādējādi sastatņu projekti būs stabili un arī uzticami. Kā arī pati sastatņu projektēšana veikta ir saskaņā ar atbilstoši ne vien mūsu valsts likumiem, bet, protams, arī Eiropas Savienības normām. Ne mazāk svarīgs ir arī pats pakalpojumu piedāvājums, tā kā jebkam būs būtiski, ka salonā, kurā tiks piedāvāta sastatnes noma, tiek nodrošināts arī pats stalažu transports, priekš tam, lai nogādāt tos līdz objektam. Mūsdienās jau ir arī tie, kas varētu uzstādīt tās konstrukcijas saviem spēkiem, bet labāk, kad iznomātāja pakalpojumos būtu arī tāda lieta kā sastatņu montāža. Protams, ja tiek meklēta sastatņu noma cena ir arī ļoti nozīmīgs apstāklis, tai vajadzētu būt atbilstošai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.