Parkets vai tomēr lamināta grīdas dēļi, kāds segums ir labākais?

Tad, kad iet remonts, mēs visi neizbēgami nonākam pie jautājuma, kādi tieši grīdas segumi būs labākā izvēlēšanās. Sākam salīdzināt grīdas segumu veidus un domājam par atbilstošāko variantu. Mūsdienu grīdas segumi tik tiešām ir diezgan dažāda varianta. Atlase jau ir atkarīga no vispārējā dizaina plāna, no uzstādīšanas variantiem vai istabas funkcionālajām īpašībām.

Kādas tad grīdas iederēsies mājā – lamināta vai parketa dēļi?

Pētot, kādi grīdas segumi ir atrodami, protams, vispirms uzmanību aiztur tieši lamināta grīdlistes, kas sastopami var teikt, ka katrā majoklī. Lamināts izceļas ar tādu izturīgu virsmu, kura savu izskatu saglabā daudzus gadus. Kā galvenā priekšrocība ir pati lamināta ieklāšana, jo tā tiešām ir saprotama un viegli izdarāma. Šī veida grīdlīstes ir ar labu ugunsizturību un tajās neiedzīvojas kukaiņi un mikroorganismi. Bet neņemot vērā plusus, lamināts ir prasīgs pret pirmatnējo segumu. Tam vajadzīga nolīdzināta un sausa virsma, tādēļ grīdas ir sākumā jāapstrādā. Tāda veida grīdas dēļi nav atjaunojami, tādēļ pēc sabojāšanas lamināts ir jāmaina pilnībā. Der ielāgot, kad lamināta grīdlīstes priekš dzīvojamās telpas būtu 21, 22 un 23 klases.

Vairāk lasi – https://gridasstils.lv/kategorija/aksesuari/

Parkets tiek izmantots jau daudzus gadus un tas nepazaudēja savu pieprasījumu. Augstā parketa cena noliek to pie augstas grīdas klases, kuru izvēlās bagātie cilvēki. Tas, kad grīdas dēļi no parketa ir tik ļoti dārgi, ir izskaidrojams ar to, ka šis materiāls ir no īsta koka, kurš kalpo vairākus gadu desmitus un turklāt tas ir atjaunojams. Parkets tiek sataisīts no dažnedāžāda veida . Sākumā, koka daļa tiek sagriezts, vēlāk tas pāriet 3 posmus apstrādē un tad pārvēršas parketā. Ir pieejams trīsslāņu parkets, kur jau parketa cena būs daudz patīkamāka. Priekš tam, lai parketa grīdas dēļi visus pēc iespējas ilgāk iepriecinātu, jau ir jāpievērš uzmanība ne vienīgi to kvalitātes līmenim, bet arī pareizai uzlikšanai, it sevišķi sagatavošanās posmam, kurš sastāv no līdzināšanas un uzlikšanas. Bieži vien labs parketa centrs var piedāvāt arī savus meistarus, kuri varēs padarīt darbu labākajā kvalitātē.

Pirms izvēlēties, labāk būtu doties pie profesionāļiem, lai saņemt konsultāciju izvēloties grīdas veidu. Bieži vien, ja tiek meklēts salonā lamināts, akcija būs noteicošais moments konkrēta modeļa izvēlē. Sākumā izpētiet nosacījumus, jo vienu un to pašu preci var nopirkt lētāk. Bieži vien lamināta cena atkarīga no tā klases, ir ieteicams izrunāt šos jautājumus ar pārdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *