Lietoti un jauni apģērbi internetā – kā izveidot stilīgu tēlu?

Cilvēki, kas nezina, izdzirdot vārdus “lietoti apģērbi”, iedomājas sev vietu ar veselu kalnu vecu lupatu, kur cenšas sev kaut ko atrast maznodrošinātie. Taču cilvēki, kuru iepirkšanās vieta, kaut vienreiz ir bijuši lietoto apģērbu veikali, cenšas šo nevienam nestāstīt, lai izvairītos no jebkādas iespējamās konkurences, jo nevēlas, lai kāds uzzina, kurā vietā un par kādu naudu tie nopirka šo zīmola šalli. Bez šaubām, ne visi lietoto apģērbu vai apavu veikali būs pilni ar pērlēm, ir vietas, kur lietoti apavi vai apģērbi ir ar bojājumiem vai cita veida lietošanas pazīmēm. Bet tie, kas prot atrast to īsto vietu, paliek par pastāvīgiem klientiem tādos veikalos, jo šeit bieži varētu uzdurties kāda slavena brenda mantai, piemēram, Hermes šallei vai pat Louis Vuitton rokassomai. Turklāt tagad ir atrodami lietoti vai jauni džemperi sievietēm internetā, kas padara meklēšanu vieglāku un sniedz iespēju vienkārši uziet ko īpaši neatkārtojamu.

Ieteikumi lietoto apģērbu piemeklēšanā

Ja kādu interesē tikai klātienes lietotu apavu veikals vai apģērbu, tad ir jāuzzina, kurās dienās tiek veikta piegāde. Tādā veidā būs izdevība nopirkt lieliskas lietotas drēbes par ļoti labu cenu. Mēģiniet sadraudzēties ar veikala konsultantiem, tā kā tādā veidā varēsiet palūgt, lai Jums ziņo par to laiku, kurā brīdī tiek atvesti mazlietoti apģērbi. Bieži vien tādā veidā var iegūt pilnīgi jaunas lietas, ko neviens nav nēsājis. Otrkārt, uzziniet, kad tad būs izpārdošanas. Daži lietoto apģērbu veikali var piedāvāt atlaides līdz pat 90%! Tādējādi mazlietoti apavi un apģērbi varētu būt nopirkti var teikt, ka par velti. Ja tiek skatīti lietoti apavi internetā, tad šeit būtu jāpasteidzas, jo online vidē salīdzinoši ātri preces tiek izpirktas. Treškārt, pirms svētkiem centieties izkārtot savu dienu tā, lai kāds lietotu apavu veikals vai apģērbu Jums būtu pa ceļam. Interesanti, bet tieši pirms svētkiem tādos veikalos tiek ievestas diezgan interesantas lietas. Ceturtā lieta, veiciet revīziju savu apģērbu un apavu skapī, tad sastādiet sarakstu, ko tieši Jums trūkst. Prātīgāk būtu vērst uzmanību modernām precēm un arī neatkārtojamajiem variantiem. Piektā lieta, rūpīgi meklējiet un arī izpētiet preces stāvokli, jo starp visām šīm lietām bez šaubām būs mazlietoti apavi vai apģērbi. Turklāt diezgan bieži zīmolu veikali pārdod lietas no jau vecām kolekcijām par smieklīgām cenām, bet lietoto apģērbu vai apavu veikali tos izpērk. Bez šaubām, slavenu zīmolu mazlietoti apģērbi un apavi vienmēr ir dārgāki nekā citi, taču to cenas tiešām ir ievērojami zemākas nekā jaunu apģērbu veikalos. Un visbeidzot, nevajag zaudēt savu galvu! Ļoti lietotie apģērbi arī, kad tie ir slavenas brendu kolekcijas bijusī pērle, Jums nav nepieciešami, tā kā tās drēbes, kas jau ir ļoti nolietotas, Jūs negribēsiet nēsāt.

Kādā veidā atšķiras savā starpā kvalitatīvi lietoto apģērbu vai apavu veikali?

Šodien lietoto apģērbu vai apavu veikali iedalās 3 daļās:

1.Veikali, kur tad tiks tirgoti lietoti apģērbi un apavi uz svaru. Šeit ir konkrēta cena par konkrētu kilogramu (parasti vairāku preču kategorijām būs sava cena, taču tā būs salīdzinoši zema). Tomēr šādi veikali paliek mazākumā.
2.Lieli lietoto apģērbu vai apavu veikali, kas tiek saukti par Second-Hand – šeit pamatā ir lietoti apavi un apģērbi no Eiropas valstīm un tie ir vidējā cenu kategorijā un kvalitātē.
3.Noliktavu veida apģērbu un lietotu apavu veikals – tiek dēvēts par outletu. Šajā gadījumā nebūs ļoti lētas preces, bet galvenā atšķirība būs pazīstamu brendu jauni vai arī ļoti mazlietoti apģērbi un mazlietoti apavi ļoti labā stāvoklī.

Pirms tam, kā būs iegādāti lietoti apģērbi Rīgā jebkādā no veikaliem, noskaidrojiet par citu klientu atsauksmēm. Apskatiet mājas lapu, tādējādi var saprast, vai, piemēram, šī vieta Jums patiks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *