LATVIJAS MĀJRAŽOTĀJU DZĒRIENU KLĀSTS.

Katra no mazajām alkoholisko dzērienu darītavām Latvijā var padalīties ar interesantu stāstu par to, kā nonāca tieši līdz šādam biznesa veidam. Kāds iet vecātēva pēdās, vēl kāds izdomājis, ka šis būs labs veids kā realizēt pāri palikušo ražu, cits vienkārši iedvesmu smēlies youtube. Alkohola darīšana mājās ir pilnībā legāla, ja tiek izpildītas visas normatīvās prasības, ko regulē likums, tādēļ nelielos apmēros saražotais mājas vīns, sidrs, alus un uzlējumi ir lieliski produkti, ko piedāvāt gadatirdziņos un personīgajā veikaliņā pilnīgi legāli. Alkohola veikals internetā ir pilnīgi legāls biznesa veids, pat par spīti tam, ka nepieciešams pārliecināties par pircēja vecumus. Ņemot vērā to, ka piegādes veic vai nu pats ražotājs vai pilnvarota persona un piegāde uz pakomātiem nav pieejama, par vecumu pārliecināties var pasūtījuma nodošanas brīdī.

Ieskaties piedāvājumā – http://pv64.lv/produkti

LIELISKA DĀVANA DRAUGIEM SVĒTKOS – OGU UZLĒJUMI UN MĀJĀS DARINĀTS SIDRS.
Mājas alkohola darītavas piedāvā dažāda veida dzērienus – alu, uzlējumus, sidrus un pat degvīnu. Aveņu uzlējums, jāņogu uzlējums, kāds interesants mājās gatavots sidrs – tas viss garšo pavisam savādāk kā veikalos nopērkamie, masu produkcijai ražotie alkoholiskie dzērieni. Mājas degvīns ir atsevišķa dzērienu grupa, kas arī garšo pavisam savādāk kā veikalu plauktos atrodamais. Eksperimenti ar netradicionālām garšām, noteikti var novest pie interesanta un ekskluzīva produkta rašanās. Dumbrāju alus ir vēl viena produktu grupa, kas ir pieprasīta patērētāju vidū. Piedāvājumā var atrast dažādus uzlējumus, alu, sidru, degvīnu. Jārēķinās gan ar nedaudz augstākām cenām kā veikalos, taču, ņemot vērā to, ka konkrētais dzēriens ir izgatavots pāris desmitu eksemplāros, tas ir pat ekskluzīvi.

KĀ PIEGĀDĀ TIEŠSAISTĒ IEGĀDĀTAS ALKOHOILSKĀS PRECES?
Ja alkohols tiek pirkts interneta veikalā, tad piegādi veic pats veikals vai tā pārstāvis. Tas ir patīkams žests pircējam, kā arī ļauj pārdevējam pārliecināties par pircēja vecumu, jo alkoholu internetā arī drīkst iegādāties tikai no 18 gadu vecuma. Piegāde iespējama Rīgas rajonā un tuvākajās pilsētās. Bezmaksas piegāde iespējama pasūtījuma sākoties no vismaz 15 eiro, taču tas ir atkarīgs no piegādes attāluma. Labs veids kā atbalstīt Latvijas ražotājus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *