KUR PASŪTĪT PLASTMASAS LOGUS?

Viena no 21. gadsimta arhitektūras tendencēm ir plastmasas logi, kas redzami 99% ēku fasādēs, kas redzamas mums visapkārt. Latvijas daba ir fantastiska ar to, ka joprojām ir sastopami visi 4 gadalaiki – cik aukstas ziemas, tik karstas vasaras.Starpsezonās, respektīvi, pavasaros un rudeņos, kad sākas un beidzas apkures sezona, temperatūra dzīvoklī un ārā nav krasā atšķirības amplitūdā, taču, aukstā ziemā, gribētos atrasties siltā mājoklī, savukārt karstā vasarā – mazliet vēsākā. Normālu temperatūras amplitūdu starp iekštelpām un ārtelpu nodrošina pareiza logu montāža.

PLASTMASAS LOGI ENERGOEFEKTIVITĀTES NODROŠINĀŠANĀ

Pēdējos gados energoefektivitātes jēdziens tiek dzirdēts ļoti bieži. Tam ir vienkāršs izskaidrojums. Latvijā daudzstāvu nami, galvenokārt, ir būvēti, aptuveni, pirms 40-50 gadiem un daudzi no tā laika nav piedzīvojuši nekāda veida remontdarbus. 50 gadu laikā mainījies ir tiešām ļoti daudz kas, nemaz nerunājot par ēku un komunikāciju tehnisko stāvokli un visu, kas ar to saistīts, ieskaitot, pakalpojumu cenas. Ja apkures sistēma ir novecojusi, dzīvoklī ir vecie koka logi, taču jāmaksā ne tā mazākā maksa par komunālajiem pakalpojumiem, ieskaitot apkuri, tad dzīvošana šādā dzīvoklī nav rentabla. Visātrākais un efektīgākais veids kā to panākt, ir veco koka logu nomaiņa uz plastmasas logiem. Arī Eiropas fondu apgūšana Latvijā ir sekmējusi namu energoefektivitātes celšanos, jo tiek renovētas un siltinātas ēku fasādes un mainītas komunikācijas, uzstādīti PVC logi. Tas palielina ne tikai komfortu telpās, bet arī ēkas mūžu.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?

Pakešu logi ir pieejami gan dzīvokļos, gan privātmājās, garāžās un saimniecības ēkās. Plastmasas logi var būt arī bez atvēršanas funkcijas. Pēc klienta pieteikuma saņemšanas, meistari veiks visus mērījumus un pēc pāris dienām jau tiks veikta jauno logu montāža. Arī apdares darbi pēc montāžas beigām tiks sakārtoti un nebūs jāmeklē vēl cits pakalpojuma sniedzējs palodzes uzstādīšanai. Par precīzām cenām ir iespējams runāt tikai tad, kad ir noskaidrotas visas ar projektu saistītās nianses.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.