DŽINSA BIKSES SIEVIETĒM UN VĪRIEŠIEM

Džinsu bikses varam atrast teju jebkura pasaules iedzīvotāja garderobē. Universāls audums ar lieliskām variācijām un arī lielu izturību. Džinsa bikses, džinsa šorti, dažādas jakas ir tikai sākums džinsa apģērbu variācijām. Tas ir sieviešu un vīriešu garderobes populārākais apģērbs. Džinsa auduma apģērbi tiek kombinēti ar citiem audumiem un materiāliem, lai valkātājiem nodrošinātu dažādas interesantas kombinācijas. Apģērbu labošana ir lielisks džinsu bikšu atjaunošanas pakalpojums, jo sniedz iespēju pielabot sīkas likstas, kas mēdz gadīties jebkuram.

Uzzināt vairāk – https://www.dzinsubaze.lv/dzinsi-sievietem/

DAŽĀDI DŽINSU APĢĒRBI VĪRIEŠIEM

Vīriešu džinsa bikses ir pieejamas dažādos modeļos un krāsu variācijās. Maldīgi uzskatīt, ka vīriešiem ir pieejams tikai viena veida džinsa bikšu modelis. Džinsu šorti vīriešiem vasarās ir viens no, ja ne pats svarīgākais apģērba gabals no visiem, tādēļ svarīgi atrast modeli, kas labi izskatās un ir ērts. Visbiežākā vīriešu izvēle džinsu biksēm ir zili vai melnas krāsas apģērbi. Kā trešo populārāko jāmin bēšīgo toni vai zemes toņus. Svarīgi atrast sev piemērotu modeli. Piemēram – ja esat slaidu kāju īpašnieks, tad Slim modelis būs kā radīts jums, taču, ja esat druknākas un pilnīgākas miesasbūves, tad bikses ar Straight piegriezumu būs īstās.

KĀ VISLABĀK IZVĒLĒTIES SEV PIEMĒROTAS BIKSES?

Ļoti liels modeļu un dizaina kāsts ir vērojams sieviešu džinsu piedāvājumā. Tas varētu būt skaidrojams ar to, ka dāmām ir grūti izvēlēties to vienu vienīgo, tādēļ tiek piedāvātas dažādas variācijas. Džinsu šorti sievietēm, tā pat kā garās džinsu bikses ir viens no populārākajiem apģērba gabaliem. Skinny, straight, boyfriend, ankle lenght un daudzi citi modeļi tiek piedāvāti dāmām, savas garderobes papildināšanai. Sievietes, noteikti, ir tās, kas mīl ērtumu un praktiskumu jebkurā dzīves situācija – neatkarīgi no tā vai visu dienu atrodaties birojā, vai esat mūžam skrienošā mājsaimniece, kas ir tik pat atbildīgs darbs kā visi pārējie. Apģērbs, kas nav ērts var ļoti viegli sabojāt dienu, tādēļ vislabāk ir izvēlēties kvalitatīvus un patīkamus apģērba gabalus, kas visas dienas garumā sniegs komfortu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.