KUR MEKLĒT LABU ZĪMOLU DARBA DRĒBES?

Ērtā un patīkamā darba vidē, darba ražīgums palielinās ikvienam. Darba apģērbu veikals piedāvā iegādāties populāru zīmolu apģērbu un aksesuārus darbam ārā un arī iekštelpās. Helly Hansen, 3M un citi zīmoli ir piedāvājuma klāstā, no kura izvēlēties saviem darbiniekiem piemērotāko. Svarīgi, lai darba apģērbs ir funkcionāls. Piemērots apģērbs liek labi justies ikvienam, ne tikai mājās, bet arī darbā. Veikala konsultanti palīdzēs atrast piemērotāko, balstoties uz vajadzību specifiku un, protams, budžetu. Cilvēki vēlas izskatīties labi arī atrodoties daba vietā, kas nav saistīta ar sēdēšanu ofisos. Stilīgs un kvalitatīvs darba apģērbs ir uzskatāms par nenovērtējamu investīciju, kas ceļ darba ražīgumu un darbinieka pašvērtējumu pildot savu arodu.

HH DARBA APĢĒRBS TIEŠSAISTĒ

Latvijā un arī Skandināvijā, Helly Hansen ir viens no pieprasītākajiem zīmoliem, kad nepieciešams iegādāties darba apģērbu. Šī zīmola apģērbu funkcionalitāte ir ļoti novērtēta. To augstā kvalitāte un izturība ir sinonīmi ilgmūžībai, kas ir viens no iemesliem, kādēļ tie ir tik populāri. To ērtums, izturība un funkciju nodrošināšana pat ļoti zemās temperatūrās ir viens no lielākajiem plusiem. Labs un kvalitatīvs darba apģērbs, kas izskatās lieliski un ir funkcionāls, spēlē tik pat lielu lomu, cik kvalitatīvs uzvalks. Savai nozarei piemērotu darba apģērbu nebūs grūti piemeklēt, jo veikala klāsts regulāri tiek papildināts.

IEGĀDĀJIES PIEMĒROTUS AKSESUĀRUS SAVAM DARBA APĢĒRBAM

Veikala klāstā ir atrodami ne tikai apģērbu, bet arī apavi un aksesuāri. Kā jebkurš labs veikals, arī šeit ir atrodamas labas atlaides populārākajām preču grupām, kas nozīmē to, ka moderni un profesionāli var apģērbties par vēl izdevīgāku cenu. Ja agrāk celtniecības pārstāvjus varējām redzēt tērpušos vecos, netīros džinos un sporta apavos, tad, pieaugot darba drošības prasībām, liels vairums uzņēmumu ir pārgājuši uz speciālu darba apģērbu. Tas noteikti izskatās daudz profesionālāk un uzticamāk. Tas ir lielisks ieguldījums savu darbinieku labsajūtā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.