Kāpēc cilvēki izvēlās acu lēcas?

Mēģinot ļaut cilvēkiem labāk redzēt, optikas guru vienmēr mēģināja izveidot daudzas iekārtas – monokli, palielināmo stiklu un citas. De Vinci tomēr 1., kurš ierosināja redzes uzlabošanai lietot ierīci, kas sastāv no stikla un konteinera, kas aizpildīts ar ūdeni. Līdz divdesmitā. gs. vidum kontaktlēcas pamata daļa bija organisks stikls. Tas bija slikti izmantojams, kā arī izraisīja diskomfortu un sāpes acīs. Milzīgs lēciens lēcu attīstībā bija 1960. gadā. Tieši tad čehs ķīmijas lietpratējs Otto Vihterle ņemot talkā palīgu Limu atklāja iepriekš neredzētu polimēra hidrogēlu – hidroksietil cietes metakrilātu, tam bija raksturīgas neatkārtojamas mitruma uzsūkšanās īpašības, pie tam neaiztiekot tā parasto veidolu. septiņdesmitajos. gados jau slavena visā pasaulē kompānija Bausch & Lomb dabūja tiesības izgatavot kontaktlēcas, kuras taisītas, izmantojot Vihterle un Lim izgudrojuma, pie tam mūsdienās šī tehnoloģija vēl vairāk ir uzlabots. Pie tam šodien atklājumi redzes korekcijas jomā netipinās uz vietas, šī nozare nepārtraukti mainās.

Kontaktlēcu izvēle

Lēcas acīm tiek iedalītas kā pēc materiāla, no kura tās ir izgatavotas, gan pēc laikā lēcu maiņai, arī no nodiluma, gan pēc optikas iezīmēm un cik caurspīdīgas ir lēcas. Šis iedalījums arī atstāj pēdas uz kontaktlēcas cenas. Bet pamatā lēcas acīm tiek iedalītas 2 pamata grupās – mīkstās kontaktlēcas un cietas. Mīkstās lēcas acīm lieto pārsvarā visi. Mīkstas lēcas acīm dalās vēl divās dalījumu grupās: hidrogēla lēcas kā arī lēcas ar silikona hidrogēlu. Cietās kontaktlēcas pamatā nozīmē acs ārstēšanai sarežģītos brīžos, kā piemēram, lielas astigmātisma pakāpes labošanai. Viņas nemaina veidolu, tādēļ veicina labākas kvalitātes redzi. Tās ir ražotas no vielām, kuru pamatā ir silikons. Turklāt cietajām kontaktlēcām skābekļa caurlaidība ir ievērojami augstāka, salīdzinot ar mīkstām kontaktlēcām. Tas sekmē arī to, ka cietās lēcas cena ir augstāka.

Vai ir iespēja iegādāties lēcas online?

Šodien e-vides pasaule ir pazīstama un iepirkšanos jebkurā no interneta veikaliem drīkst pielīdzināt iepirkšanās parastajā veikalā. Tas pats attiecas pat uz lēcu interneta veikalu. Uzticamas un bagātas ar labām atsauksmēm mājas lapas pazīst savu preci, mūsu situācijā lēcas, ko mājas lapa piedāvā, tādējādi lietotājam var droši griezties ar jautājumiem, ja kāda no lietām nav skaidra. Kā piemēram, kad Jūs neesat pārliecināti, kuras lēcas Jums vajag, bet Jums ir izraksts, darbiniekiem jāspēj Jums pasniegt atbilstoša palīdzība. Situācijā, ja ir zināms, kuras kontaktlēcas interneta veikalā ir vajadzīgas, tad droši izmantojiet kontaktlēcu izvēlni, ar kuru varētu apjaust kontaktlēcu cenas un izvēli. Pie tam parasti ir sniegta iespēja dalīt lēcas atbilstoši kritērijiem un atlasīt filtrēšanu.

Kur labāk iegādāties kontaktlēcas tiešsaistē?

Izvēloties sev lēcas tiešsaistes veikalu, vēlams pievērst uzmanību preču izvēlei. Parasti labākajam pārdevējam jābūt precēm, ko ražo pazīstamākie lēcu ražotāji. Ne mazāk svarīgas ir pircēju atsauksmes, kuri jau iegādājas lēcas internetā. Uz šodienu, kur tiešsaistē atrodams viss, iespējams noskaidrot patiesas recenzijas un veikt pareizo izvēli, kurā vietā iegādāties kontaktlēcas internetā. Der aplūkot akcijas un atlaides, lai saprastu cik ļoti interneta veikals uzrunā pircējus un nav noliedzams, ka ne mazāk nozīmīgas ir lēcas cenas, jo tām jābūt mazākām kā tas ir veikalos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *