Esi iecerējis neparastu dāvanu? Tieši jūsu personalizēts kalendārs – laba ideja!

Iespiesti sienas vai galda kalendāri, kurus varētu piestiprināt klāt pie sienas vai uzlikt uz galda, šodienas interneta laikmetā nebūs pazaudējuši savu vērtību – viņus arī tagad varēsiet sameklēt var teikt, ka visās mājās vai arī darbavietās. To apgalvo tie, kuru tad darbs ir un būs kalendāru veidošana, ikgadu piedāvājot pa īstam lielu produktu klāstu. Tas nozīmē, kad visi tie, kam tas ir aktuāli, var atlasīt sev tīkamu kalendāru. Un šodien it īpaši populāri būtu personalizētie kalendāri, kuros nereti tiek drukātas ģimenes bildes vai, piemēram, kādi nozīmīgi notikumi.

Galda kalendāri vai citi tipi

Personalizētie kalendāri bieži vien tiks dalīti tieši pēc to izvietošanas. Sākumā visi tie galda vai sienas kalendāri, neskatoties uz to, vai varbūt šis būs personalizēts kalendārs vai arī nē, tiek iedalīti kabatas, galda kalendārs vai arī uz sienas novietojamais jeb sienas kalendārs. Turpretim noplēšamie sienas kalendāri tiek dalīti – vienbloka, jo tur būs rādīts tekošais mēnesis. Tad pastāv divu daļu ar šo mēnesi un nākamo, un pēdējais trīs bloku ceturkšņa sienas kalendārs. Šis visbiežāk būs izmantots firmās, jo ir ērti, kad redz iepriekšējo, šo mēnesi un nākamo. Birojos parasti tiek sastopami 1 mēneša galda kalendāri, taču turpat iespējams arī nākamo mēnesi. Šādu kalendāru druka lielās firmās notiek masveidā un ar šī uzņēmuma logo. Mājās parasti ir sienas kalendārs, kas tiek stiprināts pie pašas sienas, protams, lai labāk menedžētu savu laiku un atzīmēt notikumus.

Kalendāri, kādas tad priekšrocības jau ir?

Sienas vai galda kalendāri jau ir samērā ērti pārsvarā klientiem – viņi jau ir neaizstājami palīgi biroju, banku kā arī notāru iestādēs. Kas tad attiecas tieši uz biznesu, nav būtiski vai varbūt Jums būs sienas vai galda kalendārs, to priekšrocības tomēr ir saredzami:

  • Biznesa sienas vai galda kalendāru druka, salīdzinājumā tieši ar pārējiem, visbiežāk būs lētāka: gudri izplānojot, jau var nopirkt vienreiz un uzreiz uz gadu. Turklāt tas ir pietiekoši steidzīgi un tam ir plašs cenu diapazons.
  • Stila opcijas būs vienkārši bezgalīgas, Jūsu personalizēti sienas vai galda kalendāri var būt jebkāda noformējuma kā arī izgatavošanas izpildījuma.
  • Korporatīvo kalendāru druka parasti ir iespēja neuzkrītoši un izdevīgi novietot uz tā informācijas bloku par uzņēmumu, iepazīstinot klientus ar brendu.
  • Sienas vai galda kalendāri ir iespēja atrisināt jebkāda tipa biznesa problēmu, pateicoties dažāda veida drukas pieejamībai.

Biznesa personalizētie kalendāri jau ir vispopulārākais produkts. Tur ieguldītā nauda ir salīdzinoši neliela, un nepamanīt reklāmu uz tā nav nemaz iespējams. Savukārt, ikvienam no mums visiem sienas vai galda kalendāri var piedāvāt ērtu opciju sekot datumiem un menedžēt savu brīvo laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *