Visiem patīk baudīt vēju matos īpaši tad, kad kājās ir skrituļslidas!

Parasti ar terminu “skrituļslidas” cilvēki iedomājas tikai botas ar riteņiem. Kaut gan sportisti, kas pielieto skrituļslidas profesionāli, labi saprot, ka ir diezgan daudz tās variāciju. Un nemaz nav svarīgi, kas tieši interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, bet varbūt bērnu skrituļslidas, viņas ir un arī vienmēr paliks viens no ātrākajiem un manevrējamākajiem veidiem, kā var braukt pa pilsētu. Paša modeļa atlase būs atkarīga no Jūsu braukšanas veida: vai pastāv vēlme vienīgi braukt pa tuvāko ielu prieka pēc, vai jau vairāk vilina ātrums, ko tās var dot!

Skrituļslidas, kā arī visi iespējamie veidi

Visiem laikam ir zināms, ka skrituļslidas iespējams iedalīt vairakos galvenajos tipos. Piem., skrituļslidas vīriešiem un sievietēm kā arī skrituļslidas bērniem. Šīs grupas, savukārt, visbiežāk tiek iedalītas vēl apakštipos, kur grupēšana notiek pēc braukšanas stila: fitnesa, triku, neceļu braucošās kā arī domātas ātrām sacensībām. Katrai grupai jau ir paredzētas sava veida skrituļslidas. Piemēram fitnesa skrituļslidas sievietēm, tomēr ir nedaudz līdzīgas skrituļslidām priekš skriešanas. Tās domātas braukšanai pa gludu ceļu un arī ir ērtas lietošanā. Triku skrituļslidas ir diezgan sarežģītas ar savu konstrukciju kā arī ar tām iespējams braukāt kā parkā, kā arī pilsētā, kā arī ar tām var izturēt milzīgas slodzes. Cietas botas un neliela diametra riteņi ļauj veikt dažādus ekstrēmus trikus. Ir arī tā sauktās bezceļa skrituļslidas, kas jau ir atsevišķs veids, kas bija izveidots, lai var braukt gandrīz pa jebkāda tipa ceļu. Viennozīmīgi tas ir riteņu dēļ, kuri ir izgatavoti nevis no poliuretāna, bet gan no gumijas, un ir piepumpēti ar gaisu. Balstoties uz minēto, var pamanīt, cik dažādas ir skrituļslidas, bet, ir labi, ja izgatavotājs piedāvā slidas dažādiem mērķiem, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas, kur var atrast daudz dažādu variāciju.

Kā var uziet labākas skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem?

Pirms tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, apdomājiet, kāds tieši sporta veids ir Jums tuvāks. Pašā veikalā uzmanību pievērsiet izgatavotājam. Daudzi zināmi ražotāji jau ir palielinājuši savas cenas, bez šaubām, uz kvalitatīvu produkciju. Šajā gadījumā derētu vērst uzmanību pārbaudītiem izgatavotājiem, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas būs lieliska izvēle, kur var atrast gan bērnu skrituļslidas, un arī dažādas skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem par atbilstošam cenām. Ja tikai vēl mācaties braukt, tad, kad tiek meklēts skrituļslidas, labāk ir savu izvēli apstādināt uz universālajām slidām. Vēlāk jau var izvēlēties augstas kvalitātes vai jau specializētas skrituļslidas. Vienalga, labi, ja pats skrituļslidu veikals piedāvā cilvēkiem arī profesionālas konsultācijas, kuras ļaus veikt labāko izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.