Sup izbraucieni ir labākā atpūta ar draugiem vai arī ar ģimeni

Sup izbraucieni – tik diezgan jauns, bet taja pat brīdī jau dzirdēts termins vienlaicīgi. Kas tad tas īsti ir, kā arī kam ir nepieciešami sup dēļi un to aprīkojums? Atpūta ar sup dēļiem tulkojumā apzīmē stāvēt uz dēļa un airēt. Diemžēl nav iespējams noteikt konkrētu periodu, kad tad uzsāka savu dzīvi, ka sup dēļi, tā arī pati supošana, bet noteikti skaidrs tas fakts, ka pati supošana ir parādījusies Havaju salās jau ļoti sen. Sākumā sup dēļi bija lietoti kā vienkāršs pārvietošanās līdzeklis starp salām. Burtiski tas bija parasts plosts, taču kas turējās virs ūdens un virzienu tam noteica airis. Šodien aktīvā atpūta jau ierasti ietver sevī ne vienīgi tādu lietu, kā katamarānu noma, bet parādās arī sup īre.

Ienāc- http://www.bullulaivas.lv/

Supošana kā arī nepieciešamais inventārs

Parasti sup dēļi no sērfošanas dēļiem atšķiras ar savu garumu un platumu, tajā pat brīdī, kad supošana ir profesionālā līmenī, tad sup dēļi būs tādi paši kā serf bordi. Tagad ir izveidots daudz dažādu dažnedažādu dēļu tipu. Universālie sup dēļi ir atbilstoši vienkārši atpūtai uz ūdens, dēļi tūrismam, ir labs variants nesteidzīgām pastaigām pa ūdeni, sacensību sup dēļi, kas ir ātri un tiek pielietoti sacenšoties. Protams, nevar nepieminēt sērfošanas dēļus un beidzamais iedalījums ir cietie sup deļi un piepūšamie. Tad, kad tiks rīkoti sup izbraucieni, visbiežāk būs paņemti piepūšamie sup dēļi. Tie ir ideāli, jo var ņemt jebkur, turklāt dažādas lidostas pievienoja tos sporta inventāra sarakstam. Bieži vien piepūšamie sup dēļi pārdodas komplektā ar pumpi, airi, somu transportēsanai un arī drošības pavadu. Protams, piepūšamie sup dēļi pieejami cietā variantā, bet paši sērfotāji izvēlās labāk cietos dēļus.

Atpūta ar draugiem un ģimeni – sup noma vai jau cita veida aktīvā atpūta pie dabas

Bez šaubām atpūta ar draugiem un atpūta ar ģimeni vienmēr būs vēlama, kaut gan ar draugiem tā visbiežak ir tieši aktīvā atpūta. Ja būs apnikusi pieejamā velosipēdu noma Rīgā, lieliska alternatīva būs buru jahtas noma, kas būs neaizmirstama. Savukārt, ja būsiet izlēmuši, ka gribat, lai ir atpūta ar ģimeni, ir ieteicams doties pie dabas un ideāli, ja pie ūdens. Visbiežāk atpūta ar ģimeni asociējas ar bērnu izklaidēšanu, šeit lieliska iespēja būs laivu noma vai katamarānu noma, ja nama saimnieks sniedz šādu servisu. Bet mūsdienās pastāv pavisam jauns trends, turklāt nav nozīmīgi, vai ir Jums plānota atpūta ar draugiem vai ģimeni, šī jaunā aktīvā atpūta ir interesantie sup izbraucieni. Jums pat nevajadzēs savu dēli, tagad daudz kur ir pieejama sup īre. Nav noliedzams, ka, kad supošana ir Jūsu ikdienas sastāvdaļa, izdevīgāk taču ir nevis sup noma, bet labāk iegādāties savu dēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.