Sertificēts autoserviss vai remonts garāžā, kas tad labāk?

Mašīna tieši tā kā cilvēka ķermenis agrāk vai vēlāk zaudēs pozīcijas dēļ vecuma un tad tai būs vajadzīgs remonts. Aktīva transportlīdzekļa izmantošana noved pie motora un elektriskās vadības pamata elementu nodiluma. Ja ir tāda iespēja, tad arī jau var pastāvīgi remontēt automašīnu. Bet parasti brīvā laika, iespēju vai vēlmes trūkums liek arī mašīnu entuziastam griezties pēc palīdzības un šeit iet palīgā autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā mūsu valstī. Visbiežāk autoservisa izvēle jau ir diezgan grūts darbs, kam vajadzīga kompetenta un arī līdzsvarota pieeja. Šeit nav jāsteidzas un jāskatās tieši uz mazu cenu, tā kā var notikt, kad autoserviss piedāvā sliktu apkalpošanu. Autoservisa izvēle diezgan bieži pārvēršas par īstu veiksmes spēli automašīnas saimniekam.

Ieskaties piedāvājumā – http://www.carway.lv/lv/pakalpojumi/

Autoservisu varianti

Jebkurš autoserviss Juglā vai arī citā Rīgas mikrorajonā iedalās trīs pamata grupās, sertificēti konkrētu marku dīleru autoservisi, licencēts parasts autoserviss un visbeidzot privāto garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tie atšķiras savā starpā un tad, kāds ir vislabākais variants, centīsimies noskaidrot.
Oficiāls noteiktas auto markas autoserviss, tāds var būt, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss, tie standartā ir noteiktas auto brenda markas pārstāvniecības, kuru tieši remontā un garantijas servisā specializējas. Vairumā gadījumu tas ir auto apkope pēc garantijas, tā kā, ja, piem., vajadzīgs auto remonts vai diagnostika, mašīnas saimnieks būs spiests samaksāt “labu” cenu. Bez šaubām, tāda lieta nenotiek visos dīleru servisos, tādēļ šis moments ir kārtīgi jānoskaidro.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai arī jebkur citur mūsu valstī, kas tiek reģistrēts, ievērojot likumdošanu kā arī tie pilnīgi būs atbildīgi par veikto darbu, pat, ja Jums vajadzīga tikai riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss jau ir salīdzinoši populārs, tādā vietā būs kā sertificēts auto elektriķis, tā arī automehāniķis, gan arī augstas kvalitātes pakalpojumi. Tanī pat brīdī darba izmaksas ir mazākas.
Privātās garāžas, kur piedāvātais auto remonts tiek veikts neoficiāli. Bez šaubām, šajā vietā vienmēr ir mazas cenas, taču šeit nav arī nekādu garantiju, kā arī atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Un jauno auto diagnostika diez vai būs pareizi realizēta.

Nosacījumi, ko tieši jāņem vērā, ja ir izvēlēts autoserviss Rīgā vai arī jebkur citur Latvijas teritorijā

Tad, kad tiks meklēts autoserviss Juglā vai jebkur citur, nedrīkst lūkoties vien uz darba cenām. Būs nepieciešams novērtēt autoservisa meistaru kvalifikāciju un nepieļaut, ka auto diagnostika būs realizēta kādā nezināmā garāžu darbnīcā. Vislabākajā gadījumā būs iztērēta nauda un laiks. Vissliktākajā – var būt nepieciešamas jaunas rezerves daļas vai arī pats auto. Te būtu optimālā shēma – kamēr eksistē garantija, auto remonts un apkope jaīsteno tieši pie dīlera. Taču pēc garantijas serviss nav izdevīgs, kā arī tam nav lielas jēgas. Un labāk tomēr ir griezties pie lieliem servisiem, kas tad var klasificēties, piemēram, kā sertificēts lexus autoserviss. Kas tad attiecas jau uz servisiem privātajās garāžās, to pakalpojumus var lietot vienīgi tad, ja ir kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis. Pretējā gadījumā labāk būtu izlasīt citu uzņēmuma klientu atsauksmes, jo pat nekvalitatīvi realizēta riepu montāža un balansēšana varētu novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *