Remontdarbi – ar ko gan uzsākt, kur tad iegādāties un kā atlasīt materiālus

Dzīvokļa remontdarbi ir ilgs un dārgs prieks. To visu negribās atkārtot. Tas ir īstenojams, ja apdarē piemeklējat “izturīgus” apdares materiālus – tādus, kam nevarēs kaitēt netīrumi, nokrituši trauki, mājdzīvnieku atstātās pēdas un bieža tīrīšana. Protams, iesākot remontu, katrs no mums savā fantāzijā redz to kopējo bildi, kam galu galā būtu jāsanāk. Bet, lai arī tas tā notiek, nepietiek vienīgi ar pieskaņotu apdares materiālu atlasi vai remonta darbarīkiem. Grīdas apdare būtu jāizraugās, ņemot vērā istabas izmantošanas īpašības(izvēlies te – flīzei ārai). Kādām īpašībām jāvērš uzmanība, meklējot materiālus apdarei vai santehnikas piederumus? Kādos veikalos to visu iespējams iegādāties? Centīsimies uzzināt tālāk.

Kādi materiāli ir atbilstoši katrai no istabām?

Remonts – grīdas un sienu izvēlēšanās, būs pētīta santehnika un arī skatītas mēbeles pēc pasūtījuma vai gatavas. Kā tad nekļūdīgi piemeklēt sienu apdari? Vislabāk ir pieskaņot grīdai, lai izveidotu vienotu veidolu. Piemēram, ja vairāk tīk pelēks parkets, šajā gadījumā sienām iederēsies tapetes baltā krāsā vai krāsotas sienas ar akcenta sienām pelēkā krāsā. Tas, kas ir piemērotāks sienu apdarei – papīra tapetes, gatavas krāsotas sienas vai arī flīzes, ir atkarīgs no cilvēka idejām kā arī istabas. Piemēram, bērnistabā iederēsies foto tapetes, šeit varētu būt izvietots attēls, ko pēc tam varēs nomainīt. Taču, piem., vannas istabā labas būs flīzes. Grīdām labi iederēsies parkets vai lamināts, pie tam tagad lamināts pilnīgi atdarina naturālo koku, pie tam būs jūtami izdevīgāks nekā parkets. Varētu arī mīksto grīdas segumu likt, kas labi izskatās guļamistabās. Šodien daudziem jauninājums jau ir linolejs, tā kā šis materiāls jau ir uzlabots – mūsdienās tas ir samērā izturīgs, tiešām var noslāpēt trokšņus un ir un būs ļoti mīksts. Tādējādi nav bail, kad bērns sasitīsies vai saplīsīs kāds virtuves trauks. Kā arī svarīga lieta ir santehnika – keramikas vai akmens masas izlietnes, tualetes podi ar jau iebūvētu un brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, pie sienas piekaramie tualetes podi, kas tad būs ļoti komfortabli lietošanā. Nevienu vairs neizbrīnīsi ar kluso aizvēršanas funkciju, bet tualetes podos šobrīd ir iestrādāts ūdens taupīšanas režīms, kas ir ļoti nozīmīga opcija. Līdz ar to ieteicams iepazīties ar santehnikas tehnoloģiju jaunumiem.

Kur pasūtīt materiālus remontam?

Latvijas teritorijā jau ir samērā daudz celtniecības veikalu. Bet parasti šie veikali ir kā lieli lielveikali, kur pārdevēji bieži vien paši nemaz nav informēti tieši par materiālu klāšanu vai jebkādām īpašībām. Tāpēc būtu ieteicams savu uzmanību pievērst cita tipa veikaliem, tāds būs apdares materiālu un interjera veikals. Tādos veikalos būtu pieejami apdares materiāli, dizainu piemēri un vēl kvalificēti speciālisti, kas profesionāli izlīdzēs izdarīt preču izvēli. Protams, vienmēr izlasiet klientu atsauksmes, lai vēlāk nenāktos vilties un apskatiet piedāvājuma klāstu. Piedāvājumā jābūt labiem materiāliem, kuri ir sevi pierādījuši jau daudzus gadus. Un kopā Jūs spēsiet atrast labāko variantu tieši Jums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.