PLASTIKĀTA LOGU NOMAIŅA ĒKAI

PVC logu montāža ir neapspriežama sastāvdaļa celtniecības un renovācijas darbos gan mājokļos, gan industriālās un biroja ēkās. Plastmasas logi jau vairākus desmitus gadu ir populārākais logu montāžas veids klientu vidū. Mūsdienās šos logus var atļauties daudz vairāk cilvēku kā pirms gadiem divdesmit, un tajā liela loma ir arī tehnoloģiskajiem risinājumiem un elastīgajiem iegādes nosacījumiem. Pakešu logu priekšrocības var izmantos gan biroju un rūpniecības telpās, gan dzīvojamās mājās. Plastikāta logi nodrošina gan termo, gan skaņas izolāciju. Atceraties laikus, kad bija nepieciešams aizlīmēt logus ar speciālu lentu, lai aukstajā laikā nebūtu tik lieli siltuma zudumi? Lieka laika tērēšana logu aizlīmēšanai un siltināšanai ir pagājusi. Ziemas mēnešos telpas termoregulācija ir augstākajā līmenī un iekštelpās ir silts, jo gaisa plūsma tiek lieliski regulēta un kontrolēta.

KĀDA ATŠĶIRĪBA STARP VECAJIEM KOKA UN JAUNAJIEM PLASTMASAS LOGIEM?

Par logu nomaiņu daudzi sāk domāt tikai tad, kad beidzas esošā apkures sezona, taču, varam iepriecināt, ka nav vajadzības tik ilgi gaidīt, jo logu montāža noteik vien pāris stundas un nebūs jāsalst pat tad, ja logus izlemjat nomainīt, piemēram, decembrī. Plastikāta logi sniedz iespēju telpā normalizēt termoregulāciju un uzlabot arī ventilāciju, tādēļ, ja esat tikai lemšanas procesā par to, vai nepieciešama logu nomaiņa, iesakām lieki nevilcināties. Logu montāža notiek ātri un to veic kvalificēti darbinieki. Pēc pieteikuma saņemšanas tiek veikta logu mēru noņemšana, lai izgatavotu logus, kas ir atbilstoši noņemtajiem mēriem, attiecīgi izslēdzot opciju par to, ka logi varētu nederēt.

VAI PAKEŠU LOGI IR LABS ILGTERMIŅA IEGULDĪJUMS?

Plastmasas logu konstrukcijas ir drošas un tiek ražotas pēc visiem aktuālajiem standartiem. Ar plastmasas logu palīdzību ir ļoti ērti veikt telpu ventilāciju arī ziemā, kad termometra stabiņš nerāda to patīkamāko temperatūru. Lai novērstu kondensāta rašanos telpā un logu starpās un citās fasādes vietās, ir svarīgi logus pareizi iemontēt, jo nepareizi mo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.