Pirts krāsnis elektriskās – vieglam garam un kamīns siltiem vakariem

Galvenais tradicionālais mājokļa sildīšanas veids mūsu valstī vienmēr bija tieši krāsnis. Astoņpadsmitajā gadsimtā bagātajos namos jau sāka parādīties kamīnkrāsnis. Krāsnis un kamīni nāca pie mums tieši no rietumiem un arī pamazām palika diezgan populāras. Modernu mājvietu opcijas jau atšķiras no seno laiku mājokļiem. Neskatoties uz pievilcīgo izskatu, mūsdienīgu pilsētu privātmāju un dzīvokļu kamīni jau sen būs aizvietoti ar praktiskāku apkures metodi. Bet tos aizvietoja interjera kamīni, kas tiek iebūvēti dizaina uzlabošanai. Kā arī jau ir vērtīgi izcelt, kad arī šobrīd ir grūti iedomāties jebkuru lauku māju, kurā nav iekurts omulīgs malkas kamīns. Skaisti, neparasti, moderni kamīni jau ir labs rotājums jebkādai mājai.

Apskatīt mūsu kamīnus – https://www.tulikivi.lv/

Vai, piemēram, ir atrodami tikai interjera kamīni?

Jebkurš speciālists teiks, kad pirts vai arī saunas pamata daļa ir un paliks krāsnis. Izvēloties krāsniņas pirtij, vispirms jāizdomā, kas tad būs pielietots kā uzpildījums: malka vai arī elektrība. Malkas apkures krāsnis, nenoliedzami, vairāk atbilst standarta pirts tradīcijām, pie tam tās optimālais dizains var būt panākts, lietojot ļoti dažādus izgatavošanas materiālus. Protams, bez tā malkas apkures krāsnis visiem būs ierastāks variants. Taču ir viens mīnuss, ar ko var saskarties cilvēki, kuri uzstāda saunas krāsnis ar malkas apkuri, tā ir nepieciešamība pēc pastāvīgas uzkrāto ogļu atlikumu un arī pelnu tīrīšanas. Turpretim, pirts krāsnis elektriskās tomēr ir dārgs prieks, tomēr tām jau ir konkrētas priekšrocības: ērtība un lietošanas drošība. Šajā gadījumā iekārtas pareizai darbībai būs nepieciešama droša elektroinstalācija un atsevišķi novietots elektrības paneļa skapis. Taču ja pirts krāsnis varētu būt elektrības un malkas, tad saunas krāsnis visbiežāk jau ir vien elektriskās, kas atvieglina to kopšanu un arī ekspluatāciju, tā kā saunas visbiežāk tiek ierīkotas vai mājas pagrabā vai arī daudzdzīvokļu namu dzīvokļos.

Pareizā pārdevēja sameklēšana laikā, kad tiek skatītas saunas krāsnis vai arī kamīns mājai

Konkrēti no pārdevēja ir un būs atkarīgs viss Jums svarīgais, gan garantija, tā arī izmantošana, un protams ārējais izskats, līdz ar to pirms tam kā pirkt kamīnkrāsnis tieši pie kāda konkrēta uzņēmuma, vispirms jau nepieciešams uzzināt daudz vairāk par to. Nav būtiski, vai arī Jūs pērkat krāsnis interneta veikalā vai salonā uz vietas, šodien eksistē atrodama info par gandrīz ikvienu no ražotājiem un arī pārdevējiem. Pirmā lieta, kas tieši ir vienmēr jāizdara, jāizpēta un jāiepazīstas ar atsauksmēm tieši par vietu, kur tirgo kamīnkrāsnis kā arī ražotāju, kurš preces taisa. Nākamais ir jāvērš uzmanība uz garantijas nosacījumiem, tā kā pašas elektriskās pirts krāsnis kā arī, piemēram, stūra kamīni būs pārdoti ar noteiktu garantiju. Aprunājaties ar pārdevēju, priekš tam, lai uzzināt viņa zināšanas, noskaidrojiet par visiem variantiem, piem., kāda tipa ir pirts krāsnis, arī ja viņas nav nepieciešamas. Tas ir veids, kādā veidā uzzināt profesionalitātes līmeni. Savukārt, pērkot saunas krāsnis internetā, vienmēr aplūkojiet vietni, jo nopietnam tirgotājam jābūt labai mājas lapai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *