Nepieciešami pavisam jauni logi? Jānoskaidro dažas svarīgas lietas!

Šodienas tirgū var tikt piedāvati tādi logi, kuri atbilst ikvienai gaumei, sākot ar vienkāršiem modeļiem kā plastikāta logi un koka logi, pabeidzot ar milzīgiem panorāmas logiem kā arī vizuālā noformējuma iespējām ar mozaīkām, ko piedāvā pakešu logi. Taču, plānojot tāda veida lietu kā logu montāža savās mājās, katrs grib augstas klases produktu. Nemaz nav svarīgi, kam tad tieši sniedzat priekšroku, vai tie ir alumīnija logi vai plastikāta logi, jau ir pāris priekšnoteikumi, kādā veidā tiek pareizi piemeklēti logi un palodzes.

Ieskaties piedāvājumā – https://logunams.lv/produkti/

Šodienas pakešu logi viņu milzīgā variācijā

Pirms tam, kā tiek sūtīti logi, vispirms būtu jāsaprot, kāds tieši materiāls tieši Jūsu situācijā varētu būt atbilstošākais. Katram ir savi plusi un mīnusi:
– koka logi izceļas ar to, ka var tikt daudzkārt pārkrāsoti, kā arī ir diezgan ekoloģiski pie tam labi uztur siltumu, un koka palodzes ir ļoti dabiskas. Turpretim, negatīvās puses būs to augstās izmaksas, slikta izturība pret uguni un pelējumu, kā arī pie nepienācīgas kopšanas logi var izjukt.
– alumīnija logi var izcelties ar samērā pieņemamām izmaksām, savu vieglumu, turklāt pati logu montāža ir saprotama, bet šie logi neizceļas ar labu siltumizolāciju.
– plastikāta logi jeb pvc logi šodien ir vilabākais variants, jo šie logi ir salīdzinoši izdevīgi kā arī tie labi aiztur siltumu mājā.
Taču neskatoties uz to kāda tipa logi tiks pasūtīti, tad priekš dzīvojamas telpas vislabākais jau ir trīskāršs vai divkāršs iestiklojums, tas ir tam, lai sasniegtu labu siltumizolāciju un skaņas absorbācija.

Alumīnija logi kā jumta logi, kur tad pasūtīt?

Kad tiek būvēta māja, mūs interesē ne vien visas mājas logi, tai skaitā jumta logi un palodzes, bet tajā pat brīdī būs vajadzība pasūtīt kvalitatīvas metāla durvis, kā arī, tā kā tā ir māja, būs vajadzīgi kārtīgi garāžu vārti. Un cik labi, kad tas ir pie viena ražotāja ar labu reputāciju. Šodienas digitālajā pasaulē visu iespējams uzzināt onlainā, tādēļ, pirms tiek pirkti plastikāta logi vai arī metāla durvis, vispirms aplūkojiet rekomendācijas, tā kā labi logi ir mājas siltuma un drošības garants. Drošas metāla durvis vai arī garāžu vārti arī pilda šo aizsardzības funkciju, tāpēc šeit neiet runa par ekonomiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *