Mūsdienu poligrāfijas piedāvājums – vizītkaršu un uzlīmju izgatavošana, kā arī tās pieprasījums šodien

Uzlīmes un vizītkartes ir viena no uzņēmuma reklamēšanas un tēla atspoguļošanas formām. Uzlīmju druka tiek īstenota uz paša papīra vai varbūt plēves pamata, kura aizmugure ir pārklāta jau ar līmi. Uzlīmju apakšējā pamatne parasti būs papīrs, kas jau pasargā lipīgo pusi no pielipšanas virsmai pirms laika. Uzlīmes priekšējā pusē jau ir attēls vai teksts. Uzlīmes parasti tiks izmantotas gandrīz uz jebkuras līdzenas virsmas (pvc, stikls, metāls). Tomēr drukas veikals bieži vien sākumā izvēlas līmes pamatni, ja būs zināms uz kādas tieši virsmas tiks līmētas uzlīmes, vairāk var uzzināt veikala mājas lapā.

Kāda tieši veidā var drukāt uzlīmes?

Pirms tam kā būs pasūtītas, piemēram, personalizētas uzlīmes vai tiek mēģināts uzzināt cenu, ir jāsaprot kādi tieši drukas veidi ir un tad ar ko tad tie atšķiras.
• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Šī metode būs piemērota, ja, lietojot automātisko iepakojumu, svarīga ievērojama uzlīmju aprite. Formu dažādība vai spilgts attēls, reljefs un lakošana – dažnedažādu tehnoloģiju izmantošanas rezultātā var iegūt labas kvalitātes personalizētas uzlīmes.
• Ofseta. Šeit uzlīmju druka izmanto papīru, kas ir pašlīmējošs. Ja būs nepieciešams iesaiņojums vai arī uzlīmes sienām, vajadzētu pasūtīt uzlīmes, kas būs lielāka izmēra, kā arī drukātas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā uzlīmju druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka, cena – viss būs līdzsvarā un tas ir izdevīgi mazām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere nedaudz samazinās.
• Liela formāta uzlīmju izgatavošana šobrīd jau ir izplatīts variants. Šīs metodes priekšrocība jau ir šķīdinātāju un izturīgu tintes pielietošana, kā arī bezšuvju robošana. Ir variants griezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kura ļauj izdrukāt produktu, izmantojot sudraba vai zelta krāsas. Metalizētas personalizētas uzlīmes rotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, lai pagatavotu labas, kvalitatīvas uzlīmes, Jums ir nepieciešama plēve, kas pati līmējās.
Tagad saprotot, kā parasti tiek taisītas personalizētas uzlīmes, jau var izvēlēties priekš sevis atbilstošāko variantu un tad veikt savu uzlīmju pasūtīšanu.

Kā tad izvēlēties labāko poligrāfijas veikalu?

Viens no galvenajiem jautājumiem, kurš būtu jāuzdod sev, būtu tieši tas, ar ko tad vēlaties darboties – ar parastu starpnieku, reklāmas kompāniju vai tieši ar pašu tipogrāfiju. Kā piemēram, ievērojama poligrāfija ar vairāk kā desmit gadu pieredzi apliecina to, ka Jūsu pasūtījums un vēlmes būs uzklausītas, un, ekonomējot finanses, būs sameklēts atbilstošākais risinājums Jūsu gadījumā, kurā uzlīmju druka, cena un piegāde klientam būs tik labi saplānota, ka būsiet apmierināti. Mēģiniet uzzināt vairāk datu par pašu kompāniju, lasiet rekomendācijas tiešsaistē no citiem klientiem. Ja drukas pasūtījums ir sarežģīts, šajā gadījumā labāk sazināties ar drukas veikalu un, protams, izrunāt detaļas ar menedžeriem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *