Mūsdienu poligrāfijas piedāvājums – uzlīmju druka, kā arī tās pieprasījums šodien

Uzlīmes ir viena no biznesa reklāmas un identitātes atspoguļošanas veidiem. Uzlīmju izgatavošana tiek īstenota uz paša papīra vai plēves pamata, kur aizmugure tiek noklāta ar līmi. Uzlīmju apakšējā pamatne parasti būs papīrs, kas aizsargā ar līmi noklāto pusi no pielipšanas virsmai pirms laika. Tās priekšējā pusē tad ir attēls vai arī teksts – parasti firmas logo. Uzlīmes tiek izmantotas gandrīz uz jebkādas līdzenas virsmas (pvc, stikla, metāls). Taču pašapkalpošanās drukas veikals parasti vispirms izraugās līmes pamatu, kad ir skaidrs uz kādas tieši virsmas klients līmēs uzlīmes.

Uzlīmju izgatavošana – kā tad tiek īstenots darbību komplekss?

Interesanti, bet uzlīmju izgatavošana un atbilstošas metodes izvēle ir atkarīga no krāsas, attēla specifikas, pasūtītā skaita, izejmateriāliem un citiem faktoriem, arī cena ir no tā atkarīga. Pieprasītas tehnoloģijas, kā var drukāt uzlīmes:
-Digitālā druka. Tam nemaz nav nepieciešams gatavošanās posms, tādēļ ir izdevīga uzlīmju izgatavošana tieši mazām tirāžām, bet, pieaugot klienta pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa diez vai samazināsies.
-Fleksogrāfija. Tieši šī tehnoloģija parasti tiek meklēta, kad tiek sūtīta uzlīmju druka milzīgā daudzumā – sākot ar 50 000 gab. Tehnika jau ir atbilstoša darbam ar tiešām dažādiem izejmateriāliem, pats attēls būs kvalitatīvs un ar spilgtām krāsām.
-Termopārneses jeb folijas uzlīmju druka. Šī metode izdevīga nelielām tirāžām – sākot no tūkstoš gabaliem. Šeit būs nepieciešams īpašs printēšanas aparāts. Šeit var strādāt ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru, sintētiskiem materiāliem. Tāda tipa apaļas uzlīmes būs spēcīgas pret ultravioleto staru starojumu, temperatūras svārstībām.
-Ofseta. Piemērots drukāšanai uz kartona un papīra. Šajā izkārtojumā drukāt uzlīmes izdevīgi vidējās tirāžās.
-Termo druka – Līdzīga termopārnesei, taču ar sliktākas kvalitātes rezultātu. Piemērots tāda veida produktu marķēšanai, kuriem būs īss uzglabāšanas laiks – vidēji 3 līdz 4 mēn.
-Karstā drukāšana jau ir ideāli piemērota etiķetes uzlīmes dizainam. Attēls būs novietots uz uzlīmes virsmu zem spiediena, ņemot vērā noteiktu temperatūras režīmu. Pieejams drukai uz auduma, plēves vai pat ādas, pielietojot hologrāfiskas un metalizētas krāsas. Drukāšanas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, pasūtījuma daudzums un citi parametri.

Kur var drukāt personalizētas uzlīmes un ne tikai?

Uz šodienu būs ekonomiskāk un vēl parocīgāk izmantot to drukāšanas vietu servisu, kuriem pastāv sava ražošana. Griežoties reklāmas aģentūrā, klients saskaras tikai ar starpnieku, kurš gūst peļņu gan no paša izgatavotāja, tā arī no pasūtītāja. Vēršoties jau pēc pasūtījuma veikšanas, ir jāsaprot kādu pakalpojumu klāstu Jūs gribat, vai, piemēram, tā būs dažu uzlīmju izgatavošana, ko var ērti pasūtīt pašam, apmaksāt un arī ātri saņemt. Vai arī būs nepieciešams ievērojams pasūtījums, kur nepieciešams līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Izprotiet nepieciešamo daudzumu un sameklējiet piemērotu kompāniju. Pēc tam jau var iepazīties ar atsauksmēm un vēl interneta lapu, lai varētu būt drošiem par savu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *