Koka, alumīnija vai arī pvc logi, ko izvēlēties?

Tagad ir atrodami tik daudz dažādi logi, ka var apjukt – koka, alumīnija logi vai arī pvc logi. Tie atšķiras savā starpā gan pēc to profiliem, cik liels ir stiklojums, kas, savukārt, ietekmē to siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas sniedz iespēju izvēlēties logus jebkāda izgatavošanas materiāla, bez šaubām to kvalitāte būs izcila, taču būs jāsameklē pārbaudīts uzņēmums, kā arī ir pareizi tie jākopj.

Logi ir tā mājas daļa, kura pakļauta saules stariem, lietum, temperatūras svārstībām, tādēļ logu izvēlei jāpieiet īpaši skrupulozi.

Vairāk uzzini – http://logunams.lv/

Tagad ražotāji sniedz ļoti plašu piedāvājumu ar pvc logiem, taču neskatoties uz to daudzveidību, kvalitatīvs ir tieši tas logs, kas ir energoefektīvs, bet priekš tam lai par to pārliecinātos, ir jāpievērš uzmanība koeficientam Uw. Nākamā lieta ir kvalitatīvi mehānismi, ko noslēdz tāda lieta kā logu montāža, ja šajā gadījumā kaut kas būs izdarīts nepareizi, tad pat logu kvalitāte neglābs Jūs no vēja iekļūšanas mājās. Plastikāta logi tiek iecienīti, tā kā tos viegli kopt, kā arī tie ilgi kalpo un arī ir ļoti siltumefektīvi, taču pievērsiet uzmanību logu izgatavošanas materiāliem, tie tiešām nedrīkst saturēt kaitīgus metālus. Bet koka logi tiek taisīti no koka lamelēm, kas arī pēc laika nemaina savu formu. Tagad koka logi jau paliek arvien pieprasītāki, tā kā visi vēlas būt tuvāki ekoloģijai. Savukārt rūpnīcās pieprasīti ir alumīnija logi, tā kā šie logi ir ļoti izturīgi, kā pret karstumu, gan arī pret koroziju, bet tie ir diegan dārgi.

Logu montāža – kā tad atrast sev profesionāli?

Ar šķietami līdzīgo sortimentu un nosacījumiem, katram uzņēmumam ir jau sava specifika un darba stils. Kaut gan gandrīz katra mājas lapa apgalvo, ka viņu cenas ir vislabākās, bet ņemiet vērā to, ka cenas visur ir atšķirīgas. Jāņem vērā tas, ka tas, ka ir nopirkti pakešu logi nav viss, būs arī jāsūta logu montāža, taču montāžai jābūt kvalitatīvai, lai darbotos garantija. Profesionāla uzstādīšana paredz parakstītu pieņemšanas aktu, ir jābūt iekļautai arī garantijai par darbu, un protams jābūt pēc pārdošanas servisam. Standartā uzņēmumi, kas veic logu montāžu, nodrošina arī metāla durvis vai arī pat tādu lietu, ka garāžu vārti. Tas jau ir ērti un parocīgi, īpaši, gadījumā ja Jūsu sadarbība bija ļoti patīkama.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.