Kafijas automāti mājoklim, ofisam vai arī sabiedriskās vietās

Lielāki biroji un ofisu centri jau ir vien dažas no tām vietām, kur kafijas automāti ir samērā populāri. Ofisu darbinieki bieži vien dzer kafiju ne tikai pusdienu pārtraukumos, taču pat pauzēs starp darbu, pirms un arī pēc darba. Pie tam arī uzņēmuma vadība diezgan bieži pozitīvi lūkojas uz šādu iekārtu uzstādīšanu ofisos, jo šis apstāklis uzlabo strādnieku produktivitāti dienas laikā. Kāda tieši tehnika būs piemērotākā ikvienā situācijā – standarta kafijas aparāti vai arī iespaidīgi kafijas un pārtikas tirdzniecības automāti, centīsimies uzzināt tālāk tekstā.

Kritēriji, iegādājoties kafijas automātu

Priekš tam, lai precizētu to tad, kādi kafijas automāti būs nepieciešami, ir jāsaprot aptuvenais klientu un darbinieku daudzums, kas tad apmeklēs konkrēto tirdzniecības vietu vai arī biroju. Gadījumā ja tāda būs neliela kafejnīca vai restorāns, tieši kafijas aparāti, kas ir uz galda liekami, ir laba izvēle. Ja runāt tieši par nelielu tirdzniecības vai biroju ēku, kur tad kafijas patēriņš ir plānots no simts līdz divsimt dzērienu dienā, tad laba alternatīva ir ne īpaši lieli kafijas tirdzniecības automāti ar astoņiem līdz desmit kafijas dzērienu variantiem. Lielam biznesa centram, tirdzniecības centram vai lidostai būtu vajadzīgi kafijas tirdzniecības automāti jau ar piecpadsmit vai vairāk dzērienu veidiem, kas tiek gatavoti diezgan ātri. Šajā gadījumā lieti noderēs arī automāti, kur ir uzkodas vai citas dzērienu kategorijas, kā piemēram, ūdens vai limonāde. Vairāk pieprasīti jau ir kafijas aparāti, kas gatavo vismaz piecus veidus: americano, espresso, kapuchino, caffe latte un karsto šokolādi. Runājot par funkcionalitātēm, kafijas aparāti ar daudzām automatizācijas funkcijām ir vieglāki to lietošanā. Protams, ir labi, ja aparātam ir automātiskais iestatījums kafijas malšanai, kā arī nepārtraukta diagnostika, funkcija, kas paredz pašattīrīšanos, enerģijas taupīšana un aizsardzība pret īssavienojumu. Viennozīmīgi vislabāk būtu ņemt iekārtu ar minimālu enerģijas patēriņu. Protams, jo vairāk aparātam funkciju, jo bez šaubām augstākas būs cenas. Līdz ar to šajā gadījumā izvēle būs tikai klienta pārziņā.

Kafijas automāts ofisam – kur pasūtīt un kas tad sniegs servisa pakalpojumus

Kad nepieciešami kafijas tirdzniecības automāti palielam uzņēmumam, šajā gadījumā neiztikt bez tāda momenta, kā daudzpusīgs kafijas serviss. Protams, šeit būtu jābūt iekļautiem tāda veida pakalpojumiem, kā kafijas automātu remonts un apkope, nodrošināšana tieši ar pupiņām, kā arī tasītēm un pārējiem pakalpojumiem. Bet pat, ja iegādājaties automātu priekš sevis, tad ieteicams doties pie droša preču pārdevēja, kur varētu doties arī tad, ja nepieciešams kafijas aparātu remonts. Izpētiet citu klientu rekomendācijas un tieši ar ko strādā uzņēmums, pateicoties tam savā izvēlē nebūs jākļūdās. Būtisks moments ir garantijas klātbūtne. Parasti mājas aparātu iespējams apkopt paša spēkiem, taču, ja rodas kaut kas mulsinošs, labāk būs vērsties tieši pie profesionāļiem. Tikpat šeit ir būtiska iegādes kompānija, jo drošs kafijas serviss varēs sniegt tehnisko palīdzību jebkurā gadījumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.