Kāduautoservisu izvēlēties sava auto apkopei?

Katrs auto saimnieks, nododot tā automašīnu uz remontu vai arī apkopi, uztraucas tieši par to vai tiešām pakalpojums realizēts profesionāli. Patiešām, tieši no tā, cik kvalitatīvi tiek realizēts Jūsu “dzelzs drauga” auto remonts, būs atkarīgs tā kalpošanas ilgums un, pats galvenais, Jūsu drošība braukšanas laikā. Tad, kad tiek meklēts autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā, liela daļa vadās pēc cenas. Viens mēģina uziet pakalpojumu klāstu pēc zemam cenām, cits, tieši pretēji, ir pārliecināts, ka dārgāks būs vislabāks. Tajā pat brīdī, kas tad būtu tas būtiskākais uz ko tieši skatīties, neviens nezina. Šeit mēģinam uzzināt vairāk par to, kāds auto remonts var būt nodroš‌āts, ar ko labs automehāniķis atšķiras no slikta, un arī pēc kā tad vadīties, kad tiek meklēts autoserviss Rīgā .

Autoserviss Juglā – oficiāls vai arī auto remonts kādā garāžā?

Pilnīgi visi servisi var būt sadalīti trīs lielās grupās – oficiāls dīleru serviss, vairāku auto brenda marku autoservisi vai privātie servisi un protams, arī privātās garāžas.
Jebkurš automašīnu pārdošanas uzņēmums specializējas kādā vienā konkrētā mašīnas markā. Tās ir uzticamas organizācijas ar septiņpadsmit procentu servisu tirgus daļu. Šāds autoserviss pielieto vien oriģinālas detaļās, kā arī īpašu profesionālu inventāru. Lai uzsāktu auto tehnisko apkopi, katrs oficiālais autoserviss ir akreditēts un arī ir saņēmis attiecīgu sertifikātu, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs bes šaubām iegūsiet augstas kvalitātes servisu ar garantijām jebkāda tipa darbam. Taču tādu uzņēmumu servisa darbi nemaz nav lēti un izdevīgi.
Vairāku zīmolu auto servisos būs izdarīts auto remonts neatkarīgi no tā valsts, markas un izlaišanas gada. Bieži vien tādas firmas var sniegt pat servisa garantijas un pilda labu remontu. Un tas arī var būt, piemēram, sertificēts toyota autoserviss, bet nav šo auto dīleris. Un, bez šaubām, šajā gadījumā darba izdevumi būs zemākas nekā tas ir pie dīlera. Tāds autoserviss Juglā arī ir atrodams, vai pat arī citā Rīgas mikrorajonā kā arī šeit varēsiet pasūtīt tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā auto diagnostika vai riepu montāža un balansēšana, gan arī pats remonts uc. Tāda veida servisi aizņem apmēram 31% tieši no visa tirgus.
Un visbeidzot ir auto remonts, kurš veikts garāžā, kas parasti ir maza darbnīca, kur darbojas dažādi cilvēki. Šajās vietās automehāniķis var būt pieredzējošs kā arī zinošs, tomēr bez vajadzīgās izglītības, turklāt sameklēt speciālistu jau ir ļoti grūts uzdevums. Visbiežāk tādās garāžās tiks izpildīts zemas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā laikā nebūs piedāvātas jebkādas garantijas, bet cenas šajā vietā, bez šaubām, būs mazākas.

Rekomendācijas autoservisa atrašanā

Svarīgākie faktori, kas tad jāņem vērā veicot autoservisa izvēli:
1)Tehniskais aprīkojums – bez laba aprīkojuma komplekta nav realizējama kvalitatīva auto diagnostika vai arī vienkārša riepu montāža un balansēšana. Tādēļ uzmanīgi noskaidrojiet, kāds tad pacēlājs un cita veida inventārs ir servisā, tādā, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss;
2)Darbinieki – Profesionāls automehāniķis būs augstas klases pakalpojumu iezīme. Ja darbiniekam nav vienkāršāko iemaņu vai arī viņam ir grūti saprast bojājuma iemeslu, neriskējiet! Pat, ja Jums vajadzīgs auto elektriķis, tā kā mūsdienās jaunas automašīnas ir diezgan atkarīgas tieši no elektronikas tajā.
3) Auto detaļas – uzziniet par palīgmateriāliem un arī izvēlētajām detaļām. Iegaumējiet, kad sliktas kvalitātes auto detaļas izmantošana, pēc kāda laika jau var radīt nelabojamas sekas automašīnai.
Jāsaprot, ka laba servisa izraudzīšanās ir drošība un arī ilga mašīnas mūža garantija. Uzziniet paziņu rekomendācijas un izvēlieties servisus, kur tad ir atbildīgi tieši par sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *