KĀ IEKĀRTOT SAVU MĀJOKLI UN PAGALMU AR KOKAPSTRĀDES MATERIĀLIEM?

Latvijas kokapstrādes meistaru radītos darbus novērtē ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Kokapstrāde ir viena no galvenajām Latvijas amatniecības un eksporta precēm, turklāt, vietējie un ārvalstu pircēji novērtē visu – sākot no suvenīriem un dizaina priekšmetiem un beidzot ar dārza mēbelēm, pirtīm un daudz ko citu. Sava pagalma vai dārza labiekārtošanā ar vien biežāk izvēlas izmantot dažādus Latvijā ražotus kokapstrādes produktus. Karkasa mājas, terases, dārza mēbeles, pārvietojamās pirtis un daudz kas cits – piedāvājuma uzskaitījumu varētu turpināt mūžīgi. Modernu un tirgū pieprasītu kokapstrādes preču ražošana te ir normāla prakse jebkuram mūsdienīgam uzņēmumam arī Latvijā.

LATVIJĀ RAŽOTI BĒRNU ROTAĻU LAUKUMI

Ja ir vēlme labiekārtot savu pagalmu privātmājai vai lauku mājai, pie viena iepriecinot arī bērnus, rotaļu laukuma ierīkošana būs tieši tas, kas vajadzīgs. Šāda veida pakalpojumi tiem ražoti, balstoties uz klienta vēlmēm. Atrakcijas ir komplektējamas pēc sirds patikas un vajadzības. Protams, individuālus risinājumus ir iespējams atrast arī vizuālā noformējuma jautājumos. Bērnu laukuma izmaksas tiek noteiktas, balstoties uz komplektāciju. Cenas svārstās no vidēji 1000 līdz 2500 eiro, turklāt, komplektācijā var iekļaut arī kāpšanas sienas.

PIRTIS UN PIRTS KUBLI RAŽOTI LATVIJĀ

Pirtis un pirts kubli ir vēl viens veids, kā ģimenē ieviest interesantus brīvā laika pavadīšanas veidus. Iegādei pieejamas gan ovālas, gan apaļas, no egles koka veidotas pirtis. Jebkurš šāda veida pasūtījums tiek veidots kopā ar klientu. Kubli un pirtis ir populārs pasūtījuma veids, jo tās ir viegli transportējamas, kopjamas un visādi citādi ērtas izmantošanai nedēļas nogalēs un svētkos. Pirts forma un izmērs spēlē lielu lomu tajā, cik ātri uzsilst un atdziest pati pirts telpa. Saprotams, ka ik viens vēlas pirts telpu uzturēt noteiktā temperatūrā maksimāli ilgi. Kurš gan pēc saspringtas un grūtas darba dienas neizbaudīs veldzēšanos karstā pirts kublā? Šādi brīvo laiku iespējams pavadīt gan ar draugiem, gan ģimeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.