Jumta spāres un vēl daudzas citas jumta konstrukcijas ikvienam mājvietai

Jumta konstrukcijas veidi un vēl tieši jumta segums jau var būt tik dažāds, ka nereti maldina celtrniekus bez pieredzes tikai ar to daudzveidību. Pētot, kādi eksistē jumta konstrukcijas veidi, celtniekam bez pieredzes uzreiz būs neiespējami saprast, kas tieši ir vajadzīgs nākotnes jumtam kā arī, ko būtu lietderīgi pielietot konkrētā gadījumā. Pie tam pircēji grib, lai jumts būtu ne vienīgi pievilcīgs, taču arī stiprs, izturīgs un atbilstu jebkurām normām. Vizuālā noformējuma daudzpusība ļauj projektētajam pielietot fantāziju un īstenot jebkāda veida neparedzamākos projektus.

Vairāk uzzini – https://freimans.com/lv/jaunumi/

Daudzveidība un būvniecības varianti jumtam

Jumts, kuru parasti mēs visi pamanam sev apkārt parasti ir divslīpju jumts, šis veids atšķiras ar praktisku izmantošanu, saprotamu uzlikšanu kā arī tāda jumtam būs piemērots jebkurš jumta segums mājai. Ne mazāk populārs šodien ir arī mansarda jumts, šeit jau ir četras plaknes uz katru pusi mājai divas. Šis veids protams ir tik pieprasīts, jo tiks atrasta papildus vieta. Saimniecības būvēm visbiežāk izmantota jumta konstrukcija ir vienslīpes, taču šo tipu neizmanto lielām ēkām. Amizanta kā arī ļoti sarežģīta konstrukcija ir jumts ar četrām slīpnēm. Plakanajam jumtam ir darbietilpīga kopšana, taču vienkārša jumta uzstādīšana. Jumts dažreiz paredz dažādu tipu savienošanu, tādējādi padarot objektu interesantu kā arī neaizmirstamu.

Kopnes vai varbūt jumta spāres, ko ņemt par pamatu?

Ir daudz vairāku tipu konstrukcijām, kas atšķiras pēc jumta tipa un pēc tā kas tieši noklās jumtu, vai kā tad notiks jau jumta siltināšana. Tradicionāli izvēlās jumta spāres, taču tas veids ir pieņemams situācijās, tad, kad paredzēta jumta uzstādīšana objektam tikai līdz 6 metriem. Tā kā jumta spāres tiek gatavotas jau uz vietas, šis process paņem tiešām ilgu laiku pie tam obligāta profesionālu celtnieku esamība. Savukārt kopnes jau tiek izveidotas ražotnē un tad jau tiek atvestas gatavas. Tādā veidā jumta uzstādīšana ir vienkāršs un ātrs process. Kopnes parasti tiek izmantotas ne vienīgi privātmāju būvniecībā, taču arī milzīgu ēku un angāru jumta likšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.