Gastroenterologa vai onkologa konsultācija: Līdzsvara saglabāšana veselas gremošanas sistēmas nodrošināšanā

Gastroenteroloģija ir tāda medicīnas nozare, kas tad veic kuņģa un arī zarnu trakta problēmu atklāšanu un ārstēšanu. Šī nozare izpēta iekšējos vēdera dobuma orgānus, piemēram, zarnas un kuņģi, aknas un aizkuņģa dziedzeri. Regulāras vizītes pie tāda speciālista kā gastroenterologs ir tik ļoti būtiskas, lai uzturētu labu gremošanas veselību un arī novērstu iespējamās komplikācijas. Pie mums Latvijā gastroenteroloģija tiešām ir attīstīta nozare, un tā var nodrošināt augstas klases aprūpi pacientiem ar gremošanas sistēmas problēmām un pat izvairīties no iespējamās onkologa konsultācijas. Gastroenterologs un onkologs mūsu valstī tik tiešām ir augsti kvalificēti un regulāri seko līdzi medicīnas nozares aktuālākajām tendencēm un jauninājumiem.

Brīdinājuma signāli no gremošanas sistēmas orgāniem

Gremošanas problēmas var izraisīt diskomfortu un ietekmēt mūsu ikdienas dzīvi. Kad Jums pastāvīgi ir jebkādas problēmas jau ar kuņģi, zarnām vai arī citām gremošanas sistēmas daļām, tā varētu būt tāda signalizējošā zīme, kad ir vēlama gastroenterologa konsultācija(vairāk skatīt te – https://www.gastrocentrs.lv/). Bieži jūtamie simptomi ir vēdergraizes, zarnu traucējumi, slikta dūša un gremošanas traucējumi pēc ēšanas.

Ārsts sāks pārbaudījumus ar analīzēm un tad USG. Ultrasonogrāfija ir nesāpīgs un drošs diagnostikas variants, kurš sniedz iespēju precīzi vizualizēt zarnu, kuņģa un pārējo orgānu stāvokli. Bet vislabākais veids, kā var pazīt problēmu ir endoskopija – īpaši, ja ģimenē bija problēmas ar gremošanas sistēmu. Endoskopija tiešām ir moderna diagnostikas metode, kura ļauj tieši pētīt kuņģa un zarnu traktu. Tieši ar šo metodi speciālisti atklāj kuņģa čūlas, iekaisumus un audzējus, var laicīgi noteikt diagnozi un uzsākt ārstēšanu, nodrošinot rezultatīvu un personalizētu veselības aprūpi. Kad tiek veikts, piemēram, vēža skrīnings, tiek atklāts kaut kas nesaprotams, ārstēšanai jau pieslēdzas onkologs.

Gastroenterologa konsultācija – pirmais solis uz veselīgu gremošanas sistēmu

Gastroenteroloģija Latvijā nodrošina iespēju saņemt augstas klases aprūpi un arī savlaicīgu diagnozi, kas saistās ar gremošanas sistēmas problēmām. Nedrīkst ignorēt savus simptomus un, ja parādās aizdomas tieši par gremošanas sistēmas traucējumiem, ir jādodas pie gastroenterologa. Laicīgi noteikta diagnoze un ārstēšana tiešām var manāmi uzlabot veselību un labklājību. Gādājiet par savu organismu un gādājiet par savu dzīves kvalitāti pienācīgā līmenī, sadarbojoties ar pieredzējušu un sertificētu gastroenterologu. Un atceraties, kad tiks meklēta gastroenterologa vai onkologa konsultācija, mēs ne tikai saņemam nepieciešamās zināšanas par veselību, taču arī iegūstam apņemšanos rūpēties par savu veselību. Būtiski – jo ātrāk tiks atrasta problēma, jo ātrāk un vieglāk iespējams tikt ar to galā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.