Cik drošs var būt aizdevums online un sms kredīti?

Arī šodien ne visu banku piedāvājuma klāstā pastāv kredīti internetā, šobrīd šis variants vairāk jau ir nebanku kredītiestāžu piedāvājums. Kredīts internetā ir un būs parocīgs veids, kā var iegūt nepieciešamo summu minimālā laikā, taču daži klienti vilcinās to izmantot. Pieteikšanās aizdevumam, izmantojot internetu, neatšķiras no bankas apmeklēšanas. Tiek aizpildīts kredīta pieteikums, saņemts apstiprinājums un tad nauda. Visas darbības tiek īstenotas caur internetbanku vai arī personīgo kontu.

Vēl viena priekšrocība ir tā, ka pieteikumu var iesniegt arī vairākās kredītiestādēs. Šis moments ievērojami uzlabo iespējas saņemt kredītu. Zemāk mēs aprakstīsim un varēsim uzzināt vairāk, tieši ar ko tad īsti aizdevums online atšķiras no banku kredīta, un kam tieši jāpievērš vērība, ņemot kredītu.

Kādas tieši priekšrocības sniedz kredīti internetā?

Runājot par priekšrocībām un arī mīnusiem, ko tad sms kredīti vai arī citi aizdevumi online sevī slēpj, vispirms jākoncentrējas uz mīnusiem. Tad šeit galvenās briesmas uzrodas kredītņēmēja neuzmanības dēļ. Parasti tiek pieteikts aizdevums, bet nemaz nav lasīti paša līguma noteikumi. Parasti, lai pievilināt klientus, var tikt norādīts min % daudzums. Pētot nosacījumus, procents ir daudz augstāks. Kā vēl viena problēma ir par personīgās informācijas nodošanu krāpnieku rokās. Pasargāt sevi no tā ir viegli. Aizdevums internetā jānoformē vien pie uzticamām kredītiestādēm.
Priekšrocības:
Izdevība piedalīties dažādās akcijās, kā arī sezonas akcijas piedāvājumos;
pieteikuma izskatīšanas ātrums un kredīta saņemšana;
spēja izvēlēties aizdevumu bez liekiem dokumentiem vai arī ar tādu kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
nemaz nav vajadzīgs doties uz kredītiestādes filiāli.
Saņemot karti ar kredītlimitu, ir iespēja iegūt samazinātu procentu likmi, ilgāku labvēlības periodu. Dažas bankas piedāvā arī jauniem klientiem nedoties uz pašu iestādi, lai parakstīt līgumu. Kurjers piegādās Jums visus dokumentus uz mājām un Jūs dabūsiet savu kredītu.
Saprotams, ka tiešām kredīti internetā jau ir diezgan daudzsološa nozare, kas ļauj saņemt izdevīgus nosacījumus. Taču, lai aizsargātu sevi, tomēr ir cītīgi jāpārlasa visi tie dokumenti, un pirms izvēlēties kreditēšanas iestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Apsveriet ne vienīgi procentu likmi, bet arī kopējo summu, ko nāksies pārmaksāt, tā var ietvert komisiju vai citus pakalpojumus.

SMS kredīts – pamata nianses

Pats sms kredīts ir īsa termiņa mikrokredīts, ko aizņēmējs saņem, ar mobilo īsziņu, kas atnāk uz tālruni. Lietojot šo kredīta veidu, cilvēks pilda vienkāršotu pieteikuma izskatīšanas procedūru. Visbiežāk aizņemas no 100-1000 eiro. Bez šaubām, šajā gadījumā kredīts ir jūtami dārgāks kredītņēmejam, tāpēc tas jau ir piemērots vien negaidīta naudas trūkuma variantā, kad rodas nepieciešamība līdzekļus ātri papildināt. Taču, tā kā sms kredīts jau ir viegli pieejams, tam tomēr ir liels krāpšanas drauds, tādēļ nesniedziet savus datus vai jebkādu bankas informāciju citiem. Ņemiet kredītu atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.