AR KO MĪKSTO MĒBEĻU KALPOŠANU PADARĪT ILGĀKU?

Ļoti daudzos mājokļos dīvāns ir dzīvojamās istabas karalis un, nereti, iekārtojot dzīvojamo platību, tā ir pirmā mēbele, kas tiek nopirkta. Lai atrastu savu ideālo dīvānu, kurā ērti atlaisties pēc garas darba dienas ir jāsaprot, ko no mēbeles vēlamies sagaidīt. Kad ir atrasts ideālais dīvāns, kas atbilst gan mīkstuma, gan izmēra, gan funkciju prasībām, var sākt izbaudīt visas ērtības, taču, nevajag aizmirst par piemērotu mīksto mēbeļu kopšanu. Dīvāni un citas mīkstās mēbeles izmanto visa ģimene un arī mājdzīvnieki, tādēļ, lai tas ilgāk kalpotu un nezaudētu ne tikai savas funkcionālās, bet arī vizuālās īpašības, dīvāni un klubkrēsli regulāri jātīra. Pats labākais ir tas, ka mēbeles nav nedz jāpārvieto, ned jāved ārā no mājām. Dīvānu tīrīšana un dīvānu ķīmiskā tīrīšana mājās ir kļuvusi vēl elementārāka kā jebkad. Dīvānu tīrīšana mājās ir ērts un patīkams pakalpojums, jo tiek sniegts ekselents serviss, neizejot no mājām.

VAI PAKLĀJUS UN SPILVENUS TĪRA ĶĪMISKI?
Bez mīksto grīdas segumu un dīvānu tīrīšanas, klientiem aktuāla ir arī cita tipa mīksto mēbeļu un virsmu tīrīšana. Daudzi novērtēs to, ka ir iespējams iztīrīt arī paklājus bez vajadzības tos vest ārpus mājām. Arī tīrot paklājus, sākotnēji tiek izvērtēts gan materiāls, no kā tas taisīts, gan tīrības pakāpe, lai varētu veiksmīgāk piemeklēt piemērotu tīrīšanas veidu. Paklāju ķīmiskā tīrīšana notiek ātri un bez papildus nekārtības radīšanas. Paklāju tīrīšanas cena ir ļoti draudzīga – vidēji nepilni seši līdz 9 eiro par kvadrātmetru. Klientu vidī pieprasīta ir arī spilvenu, klubkrēslu un biroja krēslu ķīmiskā tīrīšana. Arī šie pakalpojumi tiek veikti pie klienta mājās un izmaksā daudz lētāk kā jaunu iegāde.

MĒBEĻU TĪRĪŠANA UN INVENTĀRA NOMAS IESPĒJAS.
Daudziem būs pārsteigums, ka šāda veida pakalpojums nav nedz laikietilpīgs, nedz dārgs un sarežģīts. Darba apjomu nosaka dažādi kritēriji, ieskaitot pārklājum auduma veidu un mēbeles izmēri. Piesakot īrīšanas pakalpojumu, komanda pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo tehniku un tīrīšanas līdzekļiem. Pēc mēbeles stāvokļa novērtēšanas, viss tīrīšanas process norisinās aptuveni stundu, kas ir pārsteigums daudziem pakalpojuma saņēmējiem. Kad darbi pabeigti, tad aiz sevis viss tiek sakopts un sakārtots, attiecīgi atkrīt arī šī problēma. Arī pēc darbu paveikšanas viss tiek sakopts un sakārtots, kas ir vēl viens plus pakalpojuma sniedzējam. Apšuvuma materiāls, mēbeles veids un arī izmēri spēlē lielu lomu pakalpojuma cenas noteikšanai. Cenas tiek piemērotas gan fiksētas, gan mainīgas, atkarībā no mēbeles veida, izmēriem un materiāla.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *