Mašīnas riepu apkope kā arī konsultācijas.

Auto riepas noteikti ir automašīnas kurpes, tādēļ to kvalitātei noteikti jāpievērš ļoti ļoti liela uzmanība un vērība. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis noteikti ir ļoti svarīgs drošības rādītājs. Neskatoties uz to, vai automašīnai uzstādītas jaunas vai arī jau lietotas riepas, tai ir jāatbilst visām drošības prasībām. Riepas ir nopērkamas plašā cenu amplitūdā. Pirms riepu nopirkšanas, vienmēr iesakām konsultēties ar auto riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. Riepu garāžas bieži nodrošina arī riepu uzglabāšanas servisu.

Riepu un auto disku apkopes nepieciešamība.
Riepu garāža parasti piedāvā dažāda stila konsultācijas, kas ir saistīti ar riepām un arī diskiem. Auto diski funkcionē ne vien vizuālajam noformējumam, bet arī auto riepas kā arī riteņa aizsardzībai.{} Noteikti dažāda stila auto diski – lietie diski, kaltie automašīnu diski, tērauda automašīnu diski un citi. Jebkurā riepu servisā parūpēsies arī par mašīnas diskiem, ja būs tāda vajadzība. Jebkurš mašīnas riepu serviss nodrošina ne tikai riepu maiņu un disku apkopi, bet arī auto riepu glabāšanas servisu un arī auto riepu balansēšanu.

Ziemas un arī vasaras auto riepu apkopes serviss.
Mūsu valstī ziemas auto riepas jālieto sākot no 1. oktobra līdz pat pirmam martam. Loģiski, šis laika posms var būt arī garāks, jo sniegs aprīlī pie mums nav nekāds retums. Ja lietojat vissezonas mašīnas riepas, ieteicams pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms nākamās sezonas sākuma. Viens no lielākajiem ieguvumiem, pērkot jau lietotas riepas vai mazlietotas mašīnas riepas, nenoliedzami ir cenu starpība, kura noteikti ir ievērojama, gandrīz četrdesmit procentus zemāka. Šāda cenu atšķirība noteikti ir novērojama gan ziemas, gan vasaras riepām.Pirms pērkat lietotas vai arī atjaunotas mašīnas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa speciālistiem.

Auto riepu un auto disku apkopes garāža.
Mašīnas riepas Rīgā pārbauda dažādos mašīnas riepu un arī disku apkopes servisos. Riepu noliktava ir pakalpojums, kas ir aktuāls visiem automašīnu īpašniekiem, kuriem nav kur glabāt savu nesezonas riepu komplektu. Auto riepas Dreiliņos ir var pārbaudīt aizbraucot uz mašīnas riepu garāžu, kas nodrošina visu, sākot no doagnostikas kā arī balansēšanas, un beigās ar jaunu un mazlietotu auto riepu pirkšanas variantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *