Kā labāk pasargāt privātmāju no garnadžiem?

Pat jau ar drošām durvīm un uzticamām slēdzenēm nav iespējams pilnīgi būt drošiem par savas mājas drošību. Tomēr, lai pēc iespējas maksimāli palielinātu mājvietas drošību, jums jau ir nepieciešama signalizācijas uzstādīšana mājoklim vai arī dzīvoklim. Visas šodienas sistēmas strādā pēc līdzīga principa, taču atšķiras pēc to ziņu pārraides veida, sensoru daudzuma un veida, kā arī pāris citām funkcijām. Bet, lai saprastu priekš sevis, kas tad katrā konkrētajā variantā jau ir labāks, Jums priekš sevis ir jāsaprot, kādi drošības risinājumi pastāv un vēl kā tie darbojas.

Uzzini vairāk – https://eurocash1.lv/pakalpojumi/drosibas-risinajumi-tehniska-apkope/

Uz ko lūkoties, laikā kad tiek meklēta apsardzes iespēja? Veidi un piedāvājums

Skatoties, kādi tad eksistē drošības risinājumi, mājokļa aizsardzībai, var redzēt, ka to jau ir salīdzinoši liels skaits. Jūs varat paši sev uzstādīt drošības sistēmu vai varbūt griezties pie nozares speciālistiem. Pamata starpība būs tajā, ka, griežoties tādā uzņēmumā, Jūs varat būt droši, kad ielaušanās situācijā sekos momentāla reakcija un, protams, dienests uzreiz dosies uz objektu. Pretējā gadījumā Jums vajadzēs pašiem jāseko līdzi un vajadzības gadījumā jāsauc policija. Apsardzes veidi iedalās – fiziskā un tehniskā apsardze, inženiertehniskā vai apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis sargus tirdzniecības vietās vai sargu stāvlaukumā, to arī dēvē par fiziskā veida apsardzi. Visbiežāk fiziskā apsardze tiek izmantota ,kad būs svarīga apsardze kādā sabiedriskā pasākumā, vai varbūt jātransportē kāda tieši dārga manta, protams, arī īpašuma aizsardzība. Pasūtot servisu tikai no uzticamas kompānijas jau ir droši, jo tiem uzņēmumiem parasti pastāv visi tie sertifikāti, kā arī garantijas. Bet eksistē iespēja, kad tad var tikt atrasti citi drošības risinājumi, kā piemēram, apsargs, ko tad var mēģināt noalgot un kas sargās īpašumu. Taču tādā gadījumā ir diezgan nepārliecinošas garantijas.
Vēl viens variants, kuru piedāvā cilvēkiem licencēti uzņēmumi ir tā sauktā tehniskā apsardze, kas ir tiešām diezgan labs un drošs veids. Tādā izkārtojumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās no kuras signāls un bieži arī video nonāk uz “pulti” sargiem, kas cauru diennakti novēro objektus. Tādējādi uz īpašumu izbrauc ātrās reaģēšanas vienība un arī izskaidro Jums visu situāciju. Nenoliedzami, Jūs varat arī paši uzstādīt signalizāciju uz savām viedierīcēm, bet bez šaubām profesionāļi to visu paveiks ātrāk.
Palikušie 2 veidi tad ir inženiertehniskais un apvienotais jeb kombinētais, kur kombinētais ir skaidrs, kas ir – vairāku variantu savienojums, piemeklējot visdrošāko kombināciju. Turpretim, inženiertehniskais variants būs tāds, kad ir pielietoti, piem., metāla žalūzijas vai dzelzs režģi, kā veikalos uz ielas. Tas nenodrošina pilnīgu aizsardzību, bet viennozīmīgi aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Kā piemeklēt piemērotāko uzņēmumu?

Pieredzējuši biznesa cilvēki, kuri jau bija sadarbojušies kopā ar dažādām apsardzes firmām, uzsver, kam jāvērš vērība, izvēloties šāda tipa uzņēmumu:
1) Pieredze. Tas ir dabiski, jo bez šaubām darba pieredze atspoguļojas profesionālajā izaugsmē un pieredzējuši kompānijas savas darbības laikā būtiski paplašina iespējas un piedāvājumu.
2) Esošie Klienti. Kvalitatīvs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas ar milzīgu klientu daudzumu, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Darbinieki. Aizsargājot daudzus objektus vai personas, ir nepieciešams ne vien ievērojams darbinieku skaits, bet, protams, arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas jau ir gatavas doties prom arī pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Tas būs viens no aspektiem, kurš atšķir stabilu apsardzes firmu. Drošības panelis ļauj saņemt trauksmes signālu arī tad, ja birojā vai dzīvoklī neviena nav, bet signāls sāk darboties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.